Bela

Aktorė Joana Narvidė
Mano rytas visada prasideda daina "kokia graži diena ho ho... ir aš tokia pati hi hi"!

Bela Belisimo... Bela yra gražuolė, visi tą žino, nes Bela išvertus iš italų kalbos reiškia gražuolė. Net jei išsitepa skruostą ar savo apdarus šokoladu, nes jį labai mėgsta, ji sako: ups, kaip gražiai išsiterlinau, o kadangi jai tenka nuolat kur nors užkliūti ir tų dėmių susirenka begalės, ji nuolatos skelbia gražiausios dėmės konkursą...

Net jei už lango lyja ar pasimetė nuotaika, ji vadovaujasi taisykle, jei taip nutinka, kad gyvenimas tau pasiūlo citriną, na tokią situaciją kurioje reikia raukytis, verčiau iš to pagaminti limonadą. Pavyzdžiui, jei mėgsti šokoladą ir sveri apie 80 kg, tai dar nereiškia, kad negali šokti baleto. Dabar ji repetuoja bandelės šokį, ji tikisi užtai gauti apdovanojimą, nes jai gerai sekasi vaidinti raudonumą, tai yra raudonus žandus. Šokyje čia tas momentas, kai bandelė išlenda iš krosnies. Jai svarbu kaskart priminti, kad grožis, keičia pasaulį. Ir Bela tiki savimi, kad ji ir keičia tą pasaulį. Ji renka atvirukus, kuriuos vėliau išsiunčia savo adresu su gražiausiais linkėjimais, Belai.

Belisimo, skamba panašiai kaip bravisimo, o tai jau asocijuojasi su aplodismentais. Aplodismentai jos dar viena mėgiamą sritis, ji juos kolekcionuoja nuo fors mažoro iki fors didžioro ,tai yra nuo Brrrr iki Bravisimoooo!!! Ji daug išmano apie įvairias aplodismentų rūšis ir galėtų dirbti jų panaudojimo konsultante...Tai rimta. Tik yra vienas "bet", kartais ji labai stengiasi suprasti kažką apie rimtus gyvenime dalykus, tik jai viskas išlenda pro ausis ir neužsilieka smegenyse. Ji net kepurę užsidėjo, kad pro ausis kokia mintis neprašvilptų ir plunksną įsisegė, kad tas mintis greičiau pagautų, tačiau ji sugaudo kokių tik nori nuotaikų, bet loginės minties nei vienos. Jei jos paklaustumėt, pakalbėję rimtomis temomis, ką supratai, ji atsakytų: - kad gyvenimas yra gražus. O grožio juk nepaslėpsi.

abaton-monitoring