Misija

RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai humoru teikia emocinę ir psichosocialinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

Steigėjų vizija

  • Mes tikime humoro galia padėti žmonėms sunkiose ir krizinėse situacijose atrasti džiaugsmą ir viltį.
  • Manome, kad visuomenė gali tapti sveikesnė, o pasaulis labiau humaniškas, jei prisidėsime prie žmonių gerovės.
  • Klouniškos filosofijos ir meno pagalba mes padedame žmonėms grįžti džiaugsmo, laimės ir pasitikėjimo.
  • Sveika visuomenė yra kupina džiaugsmo ir galimybių žaisti, o žmonės yra artimi ir įsitraukę.
  • RAUDONOS NOSYS yra pasaulinis judėjimas, turintis aiškų tikslą: skleisti džiaugsmą ir laimę pasaulyje. 

Monica Culen (steigėja ir vadovė) ir Giora Seeliger (steigėjas ir meno vadovas), RED NOSES CLOWNDOCTORS INTERNATIONAL

RAUDONŲ NOSIŲ vertybės

Mes skatiname džiaugtis gyvenimu ir kuriame pozityvią aplinką. Tikime, kad žmonių emocijose slypi grožis, ir dėmesį sutelkiame į tai, kas mus vienija, o ne skiria. Mokame pasijuokti iš savęs ir ieškome stebuklingų akimirkų, kurios tik augina mūsų optimizmą ir pozityvų sąmoningumą. 

Mes tęsiame pažadus ir laikomės pareigos prisiimti atsakomybę už visas savo sprendimų ir veiksmų pasekmes. Būti atsakingiems - tai pagrindas, kuriuo remiasi gero bendradarbiavimo principai. 

Mes kuriame naujas idėjas pasitelkę klounų kvailiojimo meną, kuris padeda mums vystyti naujus visuomenei naudingus ir prasmingus sumanymus. Mielai priimame netikėtumus ir duodame sau pakankamai laiko tobulam atsakymui rasti. Nuoširdžiai viską apgalvojame ir mąstome kūrybiškai, kai reikia novatoriškų ir ką nors pakeisti galinčių sprendimų. Kūrybiškumas yra mūsų veiklos varomoji jėga. 

Mes rodome pagarbą savo auditorijai, suprasdami jų poreikius ir jausmus. Kitų pagarbą pelnome pavyzdinga veikla ir tuo, kad esame įstatymus paisanti organizacija. Mes įsiklausome ir į veiklą įtraukiame bendruomenes, kuriose dirbame. Mokame užjausti ir padėti tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos. Mėgstame įvairovę ir esame viskam atviri.

Mūsų paslaugų gavėjai iš mūsų gali tikėtis geriausio, nes mes siekiame meistriškumo. Esame ambicingi ir profesionalūs tuo, kad įgyvendindami savo misiją ir auditorijos lūkesčius visuomet padarome daugiau, nei reikalaujama ar tikimasi. Siekdami tobulėti mes nuolat mokomės ir sau, kaip komandai, keliame iššūkius, užuot pasikliovę jau esamais pasiekimais. Dirbame tokioje aplinkoje, kur mūsų aistra pranokti save yra suprantama ir vertinama. 

Mes vertiname drąsą ir tikime, kad tikslai pasiekiami tyrinėjant ir žengiant ryžtingus žingsnius. Mes įkvepiame savo pavyzdžiu ir pasikliaujame savo vizija. Pasverdami galimą riziką neleidžiame baimei ar nesėkmei užgožti mūsų troškimo mokytis ir pasiekti sėkmingų rezultatų. Drąsos nelaikome savaime suprantamu dalyku. Aktyviai ją ugdome priimdami iššūkius ir problemas. Tai leidžia mums augti ir tobulėti. Mes nebijome mąstyti plačiai ir būti sektinu pavyzdžiu. Priimdami pokyčius mes savo noru išeiname iš komforto zonos ribų. 

Mes esame tiesūs, nuoširdūs ir kalbame atvirai bei dirbame vedini to, kuo nuoširdžiai tikime ir ką jaučiame. Neturime, ko slėpti, nes esame sąžiningi sau ir mus supančiai aplinkai. Nebijome kovoti už save ir ginti savo vertybių. 

abaton-monitoring