Raudonų nosių mokymo programa

Gydytojai klounai yra profesionalūs aktoriai

Gydytojai klounai - tai profesionalūs aktoriai, kurie naudodami įvairias meno (dramos, vaikų teatro, kabareto, muzikos, pantonimos, akrobatikos žanrai) ir žaidimo priemones siekia skleisti džiaugsmą ten, kur jo labiausiai trūksta. 

Be artistinių gebėjimų ir talento, gydytojai klounai taip pat yra labai socialiai jautrios ir empatiškos asmenybės. 

Sužinokite daugiau

Kaip tapti gydytoju klounu?

Po sėkmingos atrankos, visi nauji gydytojai klounai privalo baigti sveikatos klouno mokymo programą. 

Ši speciali programa trunka du metus ir apima artistinių įgūdžių lavinimo bei teorijos pamokas

  • Artistinių įgūdžių lavinimas susideda iš žinių apie humoro, klounų žaidimo techniką, klouno esybę, dueto žaidimą ir rekvizito naudojimą. Šioje dalyje taip pat kuriamas ir asmeninis personažas. 
  • Teorinėje dalyje nagrinėjamos tokios temos kaip higienios sąlygų laikymasis ligoninėje, formuojamas medicininių ir psichologinių žinių pagrindas. Taip pat šioje dalyje gilinamasi į sveikatos priežiūros klouno darbo metodiką: kaip klounas elgiasi palatoje? Kokios yra specialios vaikų ir senjorų lankymo aplinkybės? Kokie taikomi žaidimo metodai ir t.t.

Tęstinė kvalifikacijos kėlimo programa

Kokybė gydytojų klounų darbe yra labai svarbi, dėl to tęstinė kvalifikacijos kėlimo programa taikoma ne tik naujiems RAUDONŲ NOSIŲ klounams. 

Tęstinė kvalifikacijos kėlimo programa apima įvairius meninius mokymus ir seminarus, teorinį mokymą ir instruktavimą. Mokymai organizuojami nacionaliniu lygmeniu bei tarptautiniu. Gydytojai klounai nuolat vykstą į Tarptautinę klounų mokyklą Vienoje. 

Jei turite klausimų - susisiekite su mumis!

Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė
Meno vadovė
T: +37062942325
abaton-monitoring