Taisyklės

1. Teisinis pagrindas

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tik remiantis teisiniais reglamentais.

2. Santrauka

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie tai kaip mes naudojame ir apdorojame Jūsų asmeninę informaciją. Asmeniniai Jūsų duomenys yra, pavyzdžiui, Jūsų vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas. 

3. Slapukai

Mūsų svetainėje yra naudojami vadinamieji "slapukai". Tai yra maži tekstiniai elementai, kurie saugomi jūsų įrenginyje, naudojant naršyklę. Šie slapukai nėra kenksmingi ir naudojami tik siekiant mūsų svetainę tobulinti taip, jog ji būtų patogi vartotojui. Kai kurie slapukai lieka jūsų įrenginyje ir turėtų būti ištrinami, jei yra nepageidaujami. Slapukai mums padeda atpažinti jūsų naršyklę, kuomet apsilankote mūsų svetainėje sekantį kartą. 

Jei jūs nepageidaujate, kad jūsų naršyklėje būtų saugomi šie slapukai, turėtumėte atlikti reikiamus nustatymus, kad jūsų naršyklė jus informuotų kaskart, kai apsilankote puslapyje, kuriame naudojami slapukai. Slapukų deaktyvavimas gali limituoti mūsų svetainės funkcionalumą. 

4. Naujienlaiškis

Mūsų rėmėjai, išreiškę norą, gauna naujienlaiškius, kuriuos siunčiame su "MailerLite" pašto programa, kuri užtikrina duomenų saugumą ir privatumą. Daugiau informacijos: https://www.mailerlite.com/legal/privacy-policy

Siekdami nuolat optimizuoti savo naujienlaiškį, naudojame analizės įrankį, kuris aptinka netikamus ar klaidingus el. pašto adresus, naujienlaiškių atidarymo rodiklį bei jame esančių URL paspaudimo statistiką.

5. Duomenų saugojimo laikotarpis

Mes apdorojame jūsų duomenis, jei tai yra įmanoma ir reikalinga aukščiau nurodytais tikslais, su jūsų sutikimu, taip pat remiantis teisiniu reglamentavimu (BAO), kuriame apibrėžiamas būtinas ir galimas asmens duomenų saugojimo laikotarpis. 

6. "Google Analytics" naudojimas

Mūsų tinklapyje naudojamos "Google Analytics" žiniatinklio analizės paslaugos funkcijos. "Googel Analytics" naudoja vadinamuosius "slapukus", tekstinius failus, kurie yra saugomi vartotojo įrenginyje ir leidžia analizuoti lankytojų naudojimąsi svetainėmis. Slapuko sukaupta informacija apie svetainės naudojimą (įskaitant IP adresą) perduoda JAV "Google Inc." serveriui ir ten saugoma. Informacija naudojama vertinant lankytojo naudojimąsi šia svetaine, renginat lankytojo veiklos ataskaitas ir teikiant papildomas paslaugas, susijusias su svetainės ir interneto naudojimu. Daugiau informacijos apie naudojimą sąlygas ir privatumą: 

6.1. Galite neleisti įdiegti slapukų, atitinkamai nustatydami savo naršyklės programinę įrangą, tačiau atkreipiame dėmesį, kad šiuo atveju gali būti, kad negalėsite pilnai naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate, kad "Google" tvarkytų duomenis apie jus aukščiau nurodytais būdais ir tikslais. Jūs taip pat galite atsisakyti, kad "Google" rinktų slapuko sukurtus duomenis, susijusius su mūsų svetainės naudojimu (įskaitant jūsų IP adresą), taip pat dėl šių duomenų apdorojimo čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=at%20v, atsisiuntę ir įdiegę turimos naršyklės papildinį. 

 7. YouTube vaizdo įrašai

Šioje svetainėje naudojama "YouTube" vaizdo įrašų įterpimo funkcija. Šių vaizdo įrašų operatorius yra "YouTube" LCC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, JAV. 

"YouTube" vaizdo įrašų įterpimo funkcija naudoja išplėstinį privatumo rėžimą, kuris pasako tiekėjo saugo naudotojo informaciją tik tada, kai atkuriamas vaizdo įrašas. Kuomet atkuriamas vaizdo įrašas, tiekėjas naudoja slapukus, kad galėtų surinkti informaciją apie naudotojo elgesį. Anot "YouTube", šie slapukai taip pat naudojami vaizdo įrašų statistikai rinkti, vartotojų patogumui gerinti bei užkirsti kelią piknaudžiavimui. 

8. Google Maps žemėlapiai

Šioje svetainėje naudojami interaktyvūs "Google Maps" žemėlapiai. Naudojant "Google" žemėlapius, informacija apie šios svetainės naudojimą, įskaitant jūsų IP adresą ir įvesto maršruto paiešką, gali būti perkelta į "Google" serverį JAV. 

Jei nenorite, kad "Google" rinktų, apdorotų ir naudotųsi informacija apie jus per mūsų svetainę, naršyklės nustatymuose galite išjungti "JavaScript". Tačiau šiuo atveju negalėsite naudoti žemėlapio rodymo. 

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate, kad duomenys surinkti apie jus "Google Maps" maršruto planuotoju, bus apdoroti aukščiau aprašytu būdu ir nurodytu tikslu. 

9. IP adresų saugojimas 

Kuomet naudojatės mūsų svetaine, jūsų IP adresas yra saugomas žurnalo failuose. Šią informaciją naudojame vertindami svetainės naudojimą ir siekdami ją optimizuoti - mūsų duomenų bazėje šie failai nėra saugomi ir nėra naudojami jokiais tikslais. IP adresas yra visuotinai galiojantis unikalus kompiuterio identifikatorius. 

10. Duomenų tvarkymo tikslas ir pagrindas

10.1. Apdorojame šias duomenų kategorijas:

  • Pagrindinius duomenis (pvz., vardas, pavardė)
  • Kontaktinius duomenis
  • Jei būtina - pateiktą jūsų informaciją
  • Bendravimo istoriją
  • Rėmimo istoriją
  • Kategorijas (pvz., narystės tipą, rėmimo rūšį)

10.2. Šiuos duomenis naudojame vykdant paramos rinkimą bai įstatyminiams organzacijos tikslams vykdyti. 

10.3. Remdamiesi šiuo tikslu, jūsų duomenis saugome elektroninėje duomenų bazėje. Norint atlikti vieną iš aukščiau minėtų tikslų, mes naudojame procesą, kuriame visi rėmėjai grupuojami pagal jų donorystės dydį, dažnumą bei paskutinės donorytės laiką. 

10.4. Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra, viena vertus, mūsų teisėtas interesas įvykdyti mūsų teisinius ar sutartinius įsipareigojimus ir, kita vertus, jūsų sutikimas. Asmens vardo ir banko duomenų rinkimas reikalingas donorystės procesui.

10.5. Teisėtų interesų aprašymas:

Asmens duomenys, prašymai rėmimui atlikti, rėmimo sutartys, kuriais siekiama organizacijos tikslų bus tvarkomi remiantis teisėtais organizacijos interesesais. Asmens duomenų tvarkymas donorystės reklamos tikslais, remiantis GDPR 47 konstatuojamąją dalimi, yra teisėtas interesas, jei tvarkymas yra būtinas teisėtiems interesams įvykdyti ir atitinka atitinkamo asmens pagrįstus lūkesčius. Visuomenės interesais organizacija siekia tikslų pagal ETSG 4A straipsnį bei BAO 34 paragrafą. Taigi, visuomenei pripažintų organizacinių tikslų įgyvendinimas yra teisėti interesai, todėl šių viešai pripažintų organizacinių tikslų įgyvendinimas neįmanomas be paramos skyrimo ir todėl yra būtinas. 

Tokiu būdu, tvarkome asmens duomenis, kad galėtume vykdyti tiksliniums veiksmus organizaciniams tikslams pasiekti. Tai visų pirma turėtų geriausiai atitikti rėmėjų interesus ir išvengti nuostolių. Tai taip pat turėtų užtikrinti, kad surinktos lėšos būtų kuo naudingiau naudojamos.

10.6. Siekdami optimizuoti svetainę, mes taip pat automatiškai renkame tam tikrus duomenis (interneto svetainės prieigos data ir laikas, IP adresas, naršyklės versija, įrenginio tipas).

10.7. Paskirties pokyčiai
Sutarčių pagrindu tvarkomi rėmėjų asmeniniai duomenys taip pat bus naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, teisėto intereso organizacijos tikslų vykdymui pagrindu. Jūsų duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims.

11. Sutikimas ir teisė jį atšaukti

11.1. Jei Jūsų sutikimas yra būtinas, apdorojant Jūsų duomenis, mes nesiimsime jokių veiksmų prieš tai jo negavę.

11.2. Neapdorojame ir nesaugome nepilnamečių asmens duomenų. Pateikdami sutikimą, Jūs patvirtinate, kad esate 14 metų amžiaus ar vyresnis, arba turite įgalioto atstovo sutikimą.

11.3. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą: informuokite mus apie savo sprendimą žemiau  nurodytais kontaktais. Tokiu atveju Jūsų anksčiau saugoti duomenys bus anonimizuoti ir naudojami tik statistiniais tikslais, be asmeninių nuorodų. Sutikimo atšaukimas neturi įtakos duomenų tvarkymo, atlikto remiantis sutikimu, teisėtumui iki atšaukimo. 

12. Jūsų teisės

12.1. Jūs turite teisę bet kuriuo metu gauti informaciją apie organizacijos kaupiamus ir tvarkomus Jūsų asmens duomenis. Jei privalomas saugojimo įpareigojimas netaikomas, Jūs turite teisę pašalinti šiuos duomenis, taip pat prieštarauti jų tvarkymui tiesioginės rinkodaros/ donorystės reklamos tikslais. Jūs taip pat turite teisę pakeisti duomenis ir apriboti jų tvarkymo tikslus bei apie pažeidimus pranešti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. 

12.2. Jei turite daugiau klausimų apie asmens duomenų naudojimą, susisiekite su mumis. 

Paskutinį kartą informacija buvo atnaujinta liepos 2 d., 2019 m. 

abaton-monitoring