Zigmas

Aktorius Justinas Narvidas
Aš drovus, nes tai patinka damoms!

Zigmas yra toks apkūnus ir linksmas vyrukas iš Lietuvos kaimo. Jis bando būti mandagus, pagarbiai elgtis su vaikų tėvais, su ligoninės personalu, bet su vaikais jis kvailioja. Ir jam tai labiausiai patinka. Nusikvailiojęs jis pamiršta mandagumą ir taisykles, ir žaidžia toliau. Tada būna linksma ir tėveliams, ir ligoninės sesutėms, ir gydytojams. Net jei Zigmas “prisidirba”, jam nesunku atleisti, nes jis viską daro nuoširdžiai. Toks nuoširdus, atviras, naivus ligoninės personažas. Bet reikalui esant, jis gali būti ir griežtas, ir netgi piktas, bet kai jis toks būna, visi aplinkui dar labiau juokiasi.

Mėgstamiausias Zigmo užsiėmimas yra muzikuoti. Jis turi ir visada su savimi nešiojasi savo instrumentą - ukulelę. Zigmas labai mėgsta ja groti ir dainuoti. O dainuoja jis apie viską, ką mato aplink save. Kartais jam netgi pavyksta sudainuoti visai neblogą dainą. Žinoma, jis nesunkiai gali sužavėti bet kurią jam patikusią merginą ar moterį savo nuoširdžia, romantiška melodija.

Zigmas apsirengęs gėlėtais marškiniais, nešioja stambaus velveto akivaizdžiai per trumpas kelnes prisegtas petnešomis. Kelnės dengia apvalias Zigmo formas. Ant galvos skrybėlė. Ir, žinoma, kaklaraištis po kaklu. Skrybėlė ir kaklaraištis daro Zigmą tikru kaimo intelingentu. Jis stengiasi atrodyti solidžiai, bet per trumpos kelnės ir rudi zomšiniai batai išduoda, kad Zigmas nelabai žino, kas tas solidumas. Zigmas mokyklą lankė, bet baigė tik tris klases.

Nepaisant visų Zigmo netobulumų ir apvalumų, jis puikus kompanionas seselėms prie posto, tikras juokdarys vaikams ir mamytėms. O geriausiai jis supranta tėčius ir gydytojus vyrus, nes ir jie jį supranta geriausiai, pavyzdžiui, moterų klausimais.

abaton-monitoring