Ką mes darome?

Džiaugsmas ten, kur jo trūksta labiausiai

Nuo 2010 metų, RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai trūksta: mažiesiems ligoniukams šalies ligoninėse, specialiųjų poreikių turintiems vaikams specialiose mokyklose, reabilitacinį gydymą patiriantiems vaikams sanatorijose, senjorams socialinės globos namuose, žmonėms pabėgelių centruose ir kitur. Humoro pagalba teikiame emocinę bei psichosocialinę pagalbą visoms labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

Mūsų misija - meno priemonėmis dovanoti šypsenas ir juoką tiems, kam to trūksta labiausiai.

RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai yra visur, kur žmonėms reikia psichosocialinės ir emocinės pagalbos greičiau sveikti ir iš naujo atrasti pozityvią gyvenimo pusę. 

Mūsų programos

Gydytojai klounai lankydami mažuosius pacientus įtraukia juos į improvizuotą žaidimą, taip primindami, kad nepaisant ligos ar negalios, jie yra vaikai, o vaikai turi teisę žaisti.
Vyresnio amžiaus žmonės dažnai kenčia dėl sumažėjusio mobilumo, suprastėjusios atminties ir sutrikusio realybės suvokimo. Gydytojai klounai bendrauja su senjorais asmeniškai, su nuoširdžia pagarba ir empatija.

Kur galima sutikti gydytojus klounus?

 Mūsų klounų komanda reguliariai lankosi:

  • 2 Vilniaus miesto ligoninėse
  • Kauno miesto ligoninėje
  • Klaipėdos miesto ligoninėje
  • Senjorų socialinės globos namuose

Taisyklės

AKTYVUOTI
GOOGLE ŽEMĖLAPIAI

Mūsų veikla skaičiais...

Juoko dirbtuvės su jautriomis socialinėmis grupėmis dirbantiems asmenims

Siekdami, kad humoras ir juokas skambetų net ten, kur nėra gydytojų klounų, RAUDONOS NOSYS siūlo juoko dirbtuves, kurių metu visi gali išmokti kaip teisingai naudoti humorą, skatinti juoką ir šypsenas, kad tai teigiamai atsilieptų emocinei gerovei.

Daugiau informacijos apie juoko dirbtuves

abaton-monitoring