Rėmimo būdai

Jūsų parama - labai svarbi!

Tik dėka mūsų misiją remiančių žmonių, mes kasmet aplankome daugiau nei 20 tūkst. sergančių mažųjų.

Klounų vizitų metu siekiame, kad žmonės patirtų laimėjimą, pajaustų palengvėjimą, galėtų pasitikėti kitais - tai be galo svarbu visiems sergantiems, mažiausiems ir seniausiems mūsų visuomenėje, esantiems krizinėse situacijose ir išgyvenantiems itin sunkius gyvenimo etapus. 

Mūsų tikslas, kad kuo daugiau žmonių galėtų šypsotis, atgauti jėgas, drąsą, meilę gyvenimui ir greičiau sveikti, 

Todėl mums labai reikalinga Jūsų pagalba!

Paremti gydytojų klounų veiklą galite šiais būdais:

Bet kokios formos bendradarbiavimas gali būti abipusiai naudingas bei leidžiantis pasiekti ne tik įmonės, tačiau ir visuomenės tikslų. Drauge galime suteikti dar daugiau šypsenų!
Norite suorganizuoti labdaros aukcioną, koncertą ar kitokio pobūdžio paramos rinkimą? Širdingai dėkodami už Jūsų geraširdiškumą, padėsime suorganizuoti bet kokio pobūdžio paramos rinkimą. Suteiksime Jums aukų dėžutę, vizualią medžiagą arba atvyksime papaskoti apie save.
Gydytojų klounų veiklą paremti galite ir nuolatiniu aukojimu. Nuolatinis rėmimas - mėnesinis paramos skyrimas. Toks paramos skyrimo būdas mums leidžia užtikrinti reguliarų gydytojų klounų programų vykdymą, jų tęstinumą, planavimą bei plėtrą.
Dovanoti šypsenas dar niekada nebuvo taip paprasta! 1406 ir TAVO dėka, vos 2 eurai pavirs dar viena vaiko šypena ligoninėje!
Paverskite 1,2% GPM vaikų šypsenomis! Užpildykite FR0512 V4 formą elektroninio deklaravimo sistemoje EDS. Paramos gavėjo kodas: 302555555
Portale aukok.lt galite skirti paramą šiems mūsų projektams: "Šypsenos, kurios padeda sveikti" bei "Padėk praskaidrinti senjorų kasdienybę".

Jei turite klausimų apie paramą, būtinai susisiekite!

Raimonda Kostiuškevičiūtė
Lėšų pritraukimo vadovė
T: +37061642217