RAUDONOS NOSYS - pas vaikus ištisus metus

Gydytojų klounų veiklą paremti galite ir nuolatiniu aukojimu. Nuolatinis rėmimas - reguliarus paramos skyrimas kiekvieną mėnesį. Toks paramos skyrimo būdas mums leidžia užtikrinti reguliarų gydytojų klounų programų vykdymą, jų tęstinumą, planavimą bei plėtrą. 

Kviesdami prisidėti nuolatine parama, organizacijos atstovai, nerenka grynųjų pinigų. Viskas kur kas saugiau, išmaniau ir paprasčiau! Rėmėjas, supažindinamas su organizacijos veikla, gali vietoje pasirašyti kasmėnesinę paramos sutartį ir pasirinkta suma, e-pavedimu automatiškai paskiriama organizacijos veiklai.

Nuolatinės paramos sutartis galite pasirašyti prie organizacijos stendų, esančių Vilniuje, Kaune: Prekybos centruose MAXIMA, Akropolis, Ozas, Nordika, Panorama, Akropolis Kaunas, Mega, River MALL bei kitose partnerių prekybos vietose. 

AČIŪ, kad esate džiaugsmo misijos dalis. Tik tokių rėmėjų, kaip Jūs, pagalba mes galime skleisti džiaugsmą ten, kur jo labiausiai trūksta!

Dažniausiai užduodami klausimai:

Nuolatinis rėmimas - mėnesinis paramos skyrimas, kuomet pasirinkta paramos suma automatiškai nuskaičiuojama nuo asmeninės rėmėjo banko sąskaitos ir skiriama paramos gavėjo statusą turinčiai organizacijai "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai".

Nuolatiniu rėmėju galima tapti pasirašius nuolatinio aukojimo bei e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartis visuose "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai" stenduose, esančiuose partnerių prekybos vietose bei nuvykus į savo banko skyrių arba užpildžius e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartį savo el. bankininkystės sistemoje.

Pasirinkta paramos suma nuo asmeninės banko sąskaitos nuskaičiuojama kartą per mėnesį 15-20 d. Rėmėjas savo el. Bankininkystės sistemoje gali nurodyti kitą paramos nuskaičiavimo datą.

Jei paramos dieną rėmėjo asmeninėje banko sąskaitoje yra nepakankamas pinigų likutis, sekantis nuskaičiavimas bus vykdomas tik kitą mėnesį ir tik aukojimo sutartyje nurodytai sumai.

Rėmėjas gali bet kada pakeisti arba nutraukti pasirašytą nuolatinio aukojimo sutartį. Tai galima padaryti kreipiantis el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt arba telefono numeriu +37065635630

E. Sąskaitos automatinio apmokėjimo paslauga nutraukiama iškart, kai rėmėjas tokį prašymą pateikia savo el. bankininkystės sistemoje arba per 2 d. d. šį prašymą siunčiant el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt.

Jei e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartis buvo nutraukta, tačiau pastebėjote, kad per klaidą paramos suma yra vis tiek nuskaičiuojama, prašome nedelsiant kreiptis telefonu +37065635630 arba el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt. Nuskaičiuota paramos suma, po sutarties nutraukimo, bus grąžinta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą per 2 d. d.

Asociacija "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai" yra oficialiai įgaliota AB SEB bankas, AB SWEDBANK ir AB LUMINOR pasirašyti e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartis. Visi rėmėjo asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Rėmėjo asmens duomenys renkami, apdorojami ir saugomi tik nuolatinio aukojimo sutartyje numatytais tikslais ir yra reikalingi identifikuoti rėmėją bankinėse sistemose, užtikrinant sklandų automatinės e. Sąskaitos apmokėjimo paslaugos veikimą. 

Jei neradote dominančio atsakymo - susisiekite su mumis!

Sandra Masevičienė
Lėšų pritraukimo skyriaus vadovė
T: +37067164423
abaton-monitoring