Kas yra gerumo prenumerata?

Gerumo prenumerata - tai būdas reguliariai remti RAUDONŲ NOSIŲ veiklą. Kiekvieną mėnesį automatiniu būdu nuo jūsų banko sąskaitos bus nuskaičiuota pasirinkta 5, 10 ar 20 eurų suma. Paspaudus mygtuką Jums tereikia suvesti asmens ir banko kortelės duomenis ir Tadam! Jūs tapsite gerumo prenumeratoriumi, dovanojančiu šypsenas!

Tapti gerumo prenumeratoriumi

Dažniausiai užduodami klausimai:

Pasirinkta paramos suma nuo asmeninės banko kortelės bus nuskaičiuojama kartą per mėnesį tą pačią dieną, kuomet buvo įvykdytas pirmas apmokėjimas.

Jei paramos dieną rėmėjo asmenineje kortelėje nepakankamas pinigų likutis, sekantis nuskaičiavimas bus bandomas įvykdyti kitą dieną, jam neįvykus - prenumerata automatiškai nutraukiama.

Rėmėjas gali bet kada nutraukti gerumo prenumeratą. Tai galima padaryti kreipiantis el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt

Gerumo paramos prenumerta nutraukiama per 2 d.d. atsiunčiant prašymą el.paštu parama@raudonosnosys.lt

Jei gerumo prenumerata buvo nutraukta, tačiau pastebėjote, kad per klaidą paramos suma yra vis tiek nuskaičiuojama, prašome nedelsiant kreiptis telefonu +37065635630 arba el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt. Nuskaičiuota paramos suma, po gerumo prenumeratos nutraukimo, bus grąžinta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą per 2 d. d.

Visi rėmėjo asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Rėmėjo asmens duomenys renkami, apdorojami ir saugomi paramos teikimo ir asmens duomenų tikslais ir yra reikalingi identifikuoti rėmėją bankinėse sistemose, užtikrinant sklandų automatinės e. Sąskaitos apmokėjimo paslaugos veikimą. 

abaton-monitoring