Kai trukdžiai viską pagerina

08.gruodžio 2020

Virtuali ,,Klounų Linija'': Aktorės Severinos Špakovskos pasakojimas

Planšetė atkeliauja į Palatą. Beveik tuo pat metu Zigmas sako: - ,,Minutėlę man reik plikę pasišukuot’’, o Klara, supainiojusi veidrodį su kamera dažosi tiesiai į ekraną. Mergaitė kitoje ekrano pusėje šypsosi, bet netrukus įsiterpia medicinos sesutė:
- Turim padaryti perrišimą, grįšim po 20 minučių.
-Gerai! - Klara su Zigmu anapus ekrano kantriai laukia… Zigmas šukuojasi, Klara dažosi, abu pramankština balsus. Atsigeria kavos. Pasportuoja. Vienas kitam parodo po magijos triuką ir štai!
Mergaitė grįžta.
Zigmas čiumpa ukulėlę ir užtraukia nuostabią vardinę dainą skirtą mažajai. Klara šoka ir savo kameros pusėje, kuria pasirodymo specialiuosius efektus.
Galiausiai, po dainos, Klara, pasitelkdama į pagalbą pudros šepetėlį (vietoj mikrofono) pradeda žurnalistinį tyrimą.Vienas po kito užduoda klausimus, pati spėja atsakymus, beveik niekada nepataiko...
Pamažu mergaitės lengvą šypseną veide keičia skardus juokas. Po paskutinės “Klaros nesėkmės” su klausimais, ji pasiduoda ir skelbia muzikinę pauzę.
Antroji Zigmo daina dar labiau išjudina visus. Palatoje vyksta tikra juoko fiesta.

Likus keletai skambučio minučių, mergaitė kiek droviai, bet iš visos širdies pasako - ,,Raudonų nosių klounai labai linksmina’’. Visi drauge nuoširdaus džiaugsmo pripildytomis širdimis baigiame skambutį.

abaton-monitoring