RAUDONŲ NOSIŲ GIMTADIENIS – kviečiame švęsti kartu!

02.rugsėjo 2020

 

 

 

Kviečiame pasikrauti gerų emocijų!

 

Klounų gimtadieniai ypatingi tuo, kad dovanas dovanoja klounai, o kas gali būti didesnė dovana nei dėmesys vienas kitam ir geros emocijos? 10-ojo gimtadienio proga kviečiame susipažinti iš arčiau – gyvai patirti šypsenų, juoko ir geros nuotaikos galią, kurią įprastai patiria “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” lankomi pacientai. Jūsų laukia profesionalių aktorių-klounų kurti spektakliai, muzikiniai bei fizinio teatro numeriai, nuoširdi bei atvira kelionė po juoko užkulisius.

KADA? 2020 m. rugsėjo 19 d. 10.00-16.00 val.

KUR? MO muziejuje, 1a FOJĖ (Pylimo 17.Vilnius)

Renginys NEMOKAMAS, tačiau BŪTINA REGISTRACIJA į pasirinktas programos dalis, nes vietų skaičius ribotas: https://bit.ly/34QcwuW

PRIMENAME – renginio metu privaloma dėvėti apsaugines kaukes, dezinfekavimo priemonėmis ir saugiu atstumu – pasirūpinsime mes.

PROGRAMA

10.00-10.30 val. Spektaklis 2-5 m. vaikams "MEŠKIS IR ŽĄSIS" (30min). Aktoriai: Žilvinas Beniušis ir Šarūnas Gedvilas. Režisierius: Žilvinas Beniušis.
Žiūrovus į veiksmą įtrauks šmaikščios situacijos ir aktyvūs žaidimai. „Meškis ir Žąsis niekada nenuobodžiauja. Jie drauge stebi žvėrelių pėdsakus, kelia inkilus, lipdo sniego senį, geria arbatą. Vieną žiemos dieną Žąsis ir Meškis sutinka paukščius, kurie ruošiasi skristi į šiltus kraštus. Žąsis turi keliauti su jais. O Meškis? Ar jam pavyks pakilti į dangų ir skristi kartu su geriausia drauge?“

11.30-12.30 val. Klouniškai rimta gimtadienio šventė (bus torto)!
Koks gimtadienis be dovanų ir siurpizų? Klounų pasaulyje viskas atvirkščiai – dovanos JUMS! Su meile ir daug muzikos ruošiamas RAUDONŲ NOSIŲ aktorių-klounų pasirodymas – ne tik stebins nuoširdumu, bet ir “pamasažuos” juoko raumenis.

13.00-14.00 val. Paskaita apie humorą „Šypsenos keičia kasdienybę“
Ar kada nors teko džiaugtis savo nesėkmėmis?  Klounadoje kiekviena “nesėkmė”, paini ir kebli situacija yra puiki medžiaga kūrybai – tai didžiausia dovana klounui-aktoriui. Kalbėsime, kaip juokas ir humoras gali padėti išsisukti iš nejaukių situacijų ir kaip gebėjimas priimti situaciją tokia, kokia ji yra, padeda priimti realybę su šypsena.

14.00-15.00 val. Sustok akimirka žavinga.. arba “arbatėlė” su klounais
Kas sakė, kad visada būtina kažką veikti? O galima juk nieko neveikti – gerti arbatą, šnekučiuotis, svajoti, fotografuotis ... ir visa tai nuostabių ir nepakartojamų RAUDONŲ NOSIŲ klounų kompanijoje. Kviečiame pabūti kartu ir pasidžiaugti akimirka.

15.00-15.40 val. Klounados spektaklis "SKRYDIS" (40min) Aktorės ir kūrėjos: Justė Liaugaudė ir Indrė M. Petrauskienė. N-14
Turbūt daugelis esame lipę į lėktuvą ir jautę pirmojo skrydžio nerimą, o jam krestelėjus - akimirkai sustojusį kvėpavimą ir dingtelėjusią mintį: “KRISIM”. Klounių dueto pasirodymas, kurio metu žaidžiama su žiūrovų patiriamomis emocijomis, leidžiančiomis pažinti save ir kartu iš savęs pasijuokti. “Kviečiame jus į nepaprastą skrydį! Entuziastingą, netikėtą, gal šiek tiek absurdišką, bet pilną tikėjimo, kad viskas bus gerai”,- skrydžio palydovės: Grilda ir Raža.

“RAUDONOS NOSYS Gydytojai Klounai” jau 10 metų dalija šypsenas labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms vaikų ligoninėse ir sanatorijose, specialaus ugdymo įstaigose, senjorų globos namuose. Norime priminti emocinės gerovės svarbą ir gerų emocijų naudą, tad KVIEČIAME bent dienai pamiršti kasdienius rūpesčius ir patirti magiškai juokingą klounados pasaulį.

abaton-monitoring