Kartu bėkime už šypsenas, kurios padeda sveikti

16.gegužės 2018

Kartu bėkime Citadele Kauno maratone

Birželio 10 dieną jau šeštąjį kartą šalies gyventojai kviečiami bėgti Citadele Kauno maratone. Kaip teigia organizatoriai, šis renginys skirtas visiems, nepaisant jų amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Kiekvienas maratono dalyvis turi savą dalyvavimo priežastį, tačiau greičiausiai nepritariančių, jog bėgimas turi teigiamą reikšmę ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai, nėra.

Kasmet tūkstančius dalyvių pritraukiantis bėgimo renginys Kaune, šįmet, kartu su „Intermedix Lietuva“ vienai maratono trasai suteikė kilnią prasmę. Už kiekvieną 5 km distanciją įveikusį bėgiką, „Intermedix Lietuva“ skirs po 1 Eur gydytojų klounų veiklai finansuoti!

„Kasdien dirbdami puoselėjame misiją – tarnauti tiems, kurie gelbsti gyvybes. Su veikliu ir jaunatvišku kolektyvu įsitraukiame į Kauno maratoną ir aktyviai jam ruošiamės. O prie mūsų kviečiame prisijungti ir visus kauniečius, miesto svečius bei kartu puoselėti šią misiją, įveikiant „Intermedix“ 5 km trasą. Žiūrovai ir palaikyti bėgikų susirinksiantys artimieji taip pat gali prisidėti prie kilnaus tikslo – prabėgti 200 metrų ant bėgimo takelio mūsų palapinėje renginio metu bei padovanoti po eurą šiai organizacijai. Juk svarbu ne tik įveiktos distancijos ilgis, bet noras padėti ir rodomas gerumas tiems, kuriems labiausiai to reikia“, – sako „Intermedix Lietuva“ paslaugų centro direktorius SVP Lukas Jankauskas.

Susitikime birželio 10 d. Kauno Rotušės aikštėje ir kartu bėkime už šypsenas, kurios padeda sveikti!

Daugiau informacijos apie maratoną: www.kaunasmarathon.lt

abaton-monitoring