IEŠKOME Gydytojų klounų komandos PASTIPRINIMO Klaipėdoje

08.rugsėjo 2021

Lauki? Nori? Nežinai? -BANDYK!

Organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ komanda ieško pastiprinimo - NAUJŲ KOMANDOS NARIŲ KLAIPĖDOJE. Atranka skirta profesionaliems aktoriams, muzikantams, šokėjams ir kitiems atlikėjams, turintiems sceninės patirties. Ieškome tų, kurie nori ir gali prisidėti prie mūsų misijos -  Meno priemonėmis dovanoti šypsenas ir juoką tiems, kam jo trūksta labiausiai!

Profesionalūs klounai dirba poroje po du, užsukdami į palatas ir individualiai bendraudami su vaikais, pasitelkiant jų fantaziją bei vaizduotę. Gydytojas klounas turi turėti darbo su vaikais patirties, būti puikus improvizatorius, geras klausytojas ir žinoma, juokingas! Būsimąjam  gydytojui klounui reikalingas aukštasis išsilavinimas bei didžiulis noras tobulėti klounados srityje - laukia tarptautiniai bei vietiniai mokymai, tad reikia norėti ir galėti skirti jiems laiko.

Klounados žinių mes nuolat mokomės iš garsiausių klounados ir fizinio teatro mokytojų. Esame humoro mokyklos „School of Humor“, įsikūrusios Vienoje, mokiniai. Turime galimybę susitikti ir dalintis savo patirtimi su gydytojais klounais iš įvairių pasaulio šalių. Mes rūpinamės gydytojų klounų gerove, individualiai deriname jų grafiką, bei pagal pasirinktą darbo krūvį, suteikiame pastovias pajamas. Nuolat vykdome ir kuruojame kitus projektus, į kuriuos, visuomet įtraukiame aktorius. Tad, nedvejok - ateik į atranką, išbandyk savo jėgas ir prisijunk prie nepaprastos, džiaugsmo misijos kelionės!

ATRANKŲ ETAPAI:

Susitikimas-susipažinimas su organizacijos veikla: Spalio 4d. Klaipėdoje

I etapas: Spalio 12-13 dienomis Klaipėdoje

II etapas: Lapkričio 10-11 dienomis Klaipėdoje 

PRIVALOMA registracija į atranką  el. paštu simona@raudonosnosys.lt 

 

abaton-monitoring