Dovanoti šypsenas ligoniukams ir mėgautis kava – dar niekada nebuvo taip paprasta!

03.birželio 2021

Sparčiai besivystanti skaitmenizacija skatina ne tik verslo įmones prisitaikyti prie pokyčių, bet ir nevyriausybinių organizacijų sektorių ragina ieškoti išmanių būdų. Laikai, kuomet, prekybos centruose ar kitose pardavimų vietose galėdavome išvysti paramos dėžutes pamažu tolsta. ,,RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” bendradarbiaudami su ,,Vero Cafe” kavinių tinklu pristato patrauklų, saugų, bei paprastą būdą paremti – bekontakčius aukojimo aparatus.

,,Pandemija lėmė ne tik gyvo kontakto ribojimus, bet ir dar labiau paskatino mažinti grynųjų pinigų vartojimą. Lietuva yra viena pažangiausių Europos Sąjungos šalių, dėl to nevyriausybinės organizacijos, norėdamos sėkmingai vystyti gerumo misijas turi prisitaikyti prie naujausių tendencijų. Ieškojome būdų kaip senąsias paramos dėžutes pakeisti efektyvesnėmis ir radome puikų sprendimą – bekontakčius aukojimo aparatus. Jais paprasta naudotis ir tai saugus paramos rinkimo būdas net ir pandemijos metu”, – mintimis dalinasi organizacijos lėšų pritraukimo vadovė Raimonda Kostiuškevičiūtė.

 

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Bekontakčius aukojimo aparatus rasite 11-oje ,,Vero Cafe” kavinių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Skirti paramą itin paprasta – kavinės lankytojui reikia tik priliesti bekontaktę mokėjimo kortelę prie aparato ekranėlio ir parama automatiškai skiriama ,,RAUDONŲ NOSIŲ‘‘ apsilankymams vaikų ligoninėse. Suma siekia 1 eurą, tačiau kai prisideda daug žmonių surinkta parama leidžia organizacijai sėkmingai vykdyti džiaugsmo misiją. “RAUDONŲ NOSIŲ” aktorių – klounų apsilankymai ligoninėse itin svarbūs, siekiant gerinti ligoniukų emocinę būklę metu, kai visos veiklos ir net artimųjų vizitai yra apriboti. Šie susitikimai padeda ligoniukams atsipalaiduoti, lengviau išgyventi socialinę izoliaciją, skaidrina kasdienybę ir prisideda prie spartesnio gijimo proceso.

„Pandemijos metu padidėjęs nerimas dar aktualesnis pažeidžiamiausių visuomenės grupių psichinės sveikatos kontekste. Mes didžiuojamės galėdami prisidėti prie „Raudonų nosių“ socialinės misijos – dalintis šypsenomis su vaikais, kurių gijimą teigiamos emocijos tikrai gali paspartinti. Džiaugiamės, jog mūsų kavinės padeda skatinti bendruomeniškumą ir primena, jog daryti gerus darbus nėra sudėtinga,“ sakė „Vero Cafe“ tinklo direktorė Laima Vėželienė.

,,Gerti skanią kavą, turbūt, vienas iš gyvenimo malonumų. Žinoti, kad mažas tavo veiksmas gali sukurti didžiulį atoveiksmį ir dar prasmingą – mažų mažiausiai turėtų “pripildyti vidų” džiaugsmo. Kartu su Vero Cafe siekiame suteikti visuomenei įrankius daryti gerus darbus paprastai ir dažnai. Juk priliesti bekontaktę banko kortelę paprasta, 1 euro parama yra simbolinė, tačiau šis veiksmas tampa galimybe sergančiam vaikui patirti džiaugsmingesnę akimirką”, – apie projekto prasmę pasakoja organizacijos vadovė Aistė Lacitė.

abaton-monitoring