Buriama nauja gydytojų klounų komanda Klaipėdoje

08.sausio 2019

Norint tapti gydytoju klounu reikia būti ne tik puikiu artistu, bet ir turėti didelę širdį, kuri nuolatos sieks sergantį vaiką paversti žvaigžde! Kitaip tariant, šiam darbui reikalingi improvizaciniai ir muzikalūs gebėjimai, privalumas - pantomimos, akrobatikos, žongliravimo ir šokio/ judesio pagrindai. 

Profesionalūs klounai dirba poroje po du, užsukdami į palatas ir individualiai bendraudami su vaikais per jų fantaziją ir vaizduotę. Gydytojas klounas turi turėti darbo su vaikais patirtiesbūti puikus improvizatorius, geras klausytojas ir žinoma, juokingas! Klounų apsilankymai praskaidrina ligoninės kasdienybę, mažina stresą ir baimę, padeda atsipalaiduoti, lavina vaizduotę. Profesionalus gydytojas klounas turi turėti aukštąjį išsilavinimąnorėti tobulėti klounados srityje ir dalyvauti vietiniuose ir tarptautiniuose mokymuosegalėti skirti tam laiko ir mėgti dirbti komandoje.

Klounados žinių mes nuolat mokomės iš garsiausių klounados ir fizinio teatro mokytojų, tokių kaip Ami Hattab, Aitor Basauri Baruetabena, Jos Hauben, Sergi Estabanell, Helene Gustin ir kt. Esame humoro mokyklos "School of Humor", įsikūrusios Vienoje, mokiniai. Turime galimybę susitikti ir dalintis savo patirtimi su gydytojais klounai iš įvairių pasaulio šalių. Mes deriname tavo darbo laiką prie tavo užimtumo, suteikiame pastoviams pajamas, pagal tavo darbo krūvį. Vykdome ir kitus projektus prie kurių galėsi prisijungti ateityje. 

PLANUOJAMOS ATRANKŲ DATOS:

II etapas: Kovo mėn. 13-14 d. Klaipėdoje;

II etapas: Balandžio mėn. 18-19 d. Klaipėdoje.

Registruokis į atranką siųsdamas savo gyvenimo/ kūrybos aprašymą el. paštu simona@raudonosnosys.lt 

abaton-monitoring