Klounai kelyje

Nuo 2021 metų pabaigos gydytojai klounai lanko vienišus senjorus, gyvenančius socialinėje atskirtyje ir skurdo paraštėse. Dažnai šie senjorai turi kokią nors negalią ir, žinoma, asmeninę istoriją. Kaip sako aktoriai, kai valandą važiuoji miško takeliais, atvyksti į apleistą vienkiemį ir supranti, kad esi vienintelis žmogus, kurį senolis mato per dvi savaites, supranti, kaip tai stipru.

Klounai vyksta pas senolius į Pivašiūnų, Prienų, Aukštadvario, Kaišiadorių regionus, Kauną. Senjorai iš pradžių jautęsi nejaukiai ir gėdijęsi buities, dabar jau kiekvieną mėnesį laukia mūsų aktorių ir vadina draugais. Maltiečiai lanko šiuos senolius ir atveža maisto, padeda susitvarkyti, o mūsų klounai ištraukia juos iš vienatvės paraščių – pabendrauja ir pakylėja virš buities.

Vintažinis salionas

Didžioji dalis lankomų senolių neturi galimybės išvykti iš savo namų. Todėl klounams gimė mintis! O kodėl gi neatvežus trupinėlio kitos kasdienybės į jų kiemą? Taip klounų automobilyje buvo įkurtas vintažinis salionas. Galintys judėti senoliai pakviečiami čia išgerti arbatėlės, pasiklausyti dainų ir pasidalinti prisiminimais, o gal ir kasdieniais rūpesčiais.

Kloun-mobilis

Automobilis, kurio viduje kuriamas juokas ir džiaugsmas, neišvengiamai turėjo tai transliuoti ir išorėje. „Pencil & Lion“ kūrybinė komanda sugalvojo idėją ir vizualizavo gerų emocijų gaminimo mechanizmą. O Reklamos įmonė „Dėmesio srautas“ kruopščiai apklijavo. AČIŪ jiems ❤

Jei turite klausimų dėl mūsų vykdomų programų senjorams - susisiekite!

Simona Nemeikšytė
Programų vadovė
T: +37065782534
abaton-monitoring