Humoro mokymai komandai

Kaip stiprinti komandiškumą ir įveikti iššūkius darbe, pasitelkiant humorą?

Darbinėje aplinkoje dažnai tenka susidurti su įvairiais iššūkiais. Kad ir koks būtų didelis noras drauge su komanda nuversti kalnus kartais pritrūksta žinių ir įrankių: kaip matyti vienas kitą, kaip girdėti vienas kitą, kaip pažinti ir priimti vienas kitą? O prie viso to dar ir kaip neprarasti džiaugsmo ir motyvacijos susiduriant su asmeniniais iššūkiais?

Kviečiame dalyvauti humoro mokymuose! Jau 13-tus metus taikome humorą savo darbe ir giliname bendravimo psichologijos žinias. Žinant kertinę humoro esmę ir perpratus paprastų triukų metodus – jau po 1 val. galima grįžti į savo darbą turint kitokį požiūrį ir netgi kurti šypsenas su tušinuku ar popierinėmis servetėlėmis.

Mums tai parama, o Jums - investicija į darbuotojų emocinę gerovę! Susisiekite dėl išskirtinai Jūsų komandai pritaikytos programos:

Inga Ulevičiūtė
Lėšų pritraukimo projektų vadovė
T: +37065768057

Kiti bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.

Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo.

abaton-monitoring