Juoko dirbtuvės komandai

Ar kada nors teko džiaugtis savo nesėkmėmis?

Kviečiame patirti tikras, nenuspėjamas, komiškas gyvenimo situacijas mūsų kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu mokysimės ne bėgti, o tiesiog būti problemose, kūrybiškai jas spręsti, tikėti savimi daugiau nei 100% ir juoktis.

Ši programa paremta teatro, klounados ir improvizacijos principais, todėl ypatingas dėmesys skiriamas praktikai. Pasitelkę humorą norime priminti - būti geriausiu suspėsi, leisk sau tiesiog būti. O nesėkmes lengviau įveikti juokiantis kartu. Netgi sukūrėme seriją juokingų video apie pozityvaus mąstymo ekspertą Žilviną :)

Humoras veikia kaip emocinė higiena!

  • 1 val. interaktyvi paskaita / Iki 40 dalyvių. Tinka, jeigu norite įpūsti komandai naujų įkvėpimų.
  • 3 val. interaktyvi paskaita + praktika / Iki 20 dalyvių. Tinka, jeigu norite išjudinti komandą iš įprastos rutinos.
  • 6 val. dirbtuvės / Iki 15 dalyvių. Tinka, jeigu norite “pakrauti” komandą teigiamomis emocijomis bei leisti pažinti vienas kitą improvizacijoje.

01 He-hey! O gal.. Leisk sau tiesiog būti?

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

02 Šypsokitės pasauliui

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

03 Nenuleiskite rankų

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

04 Šiandien dar nieko nepadariau...

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

05 Leiskite sau pabūti

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Mums tai parama, o Jums - investicija į darbuotojų emocinę gerovę! Susisiekite dėl išskirtinai Jūsų komandai pritaikytos programos:

Kiti bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.
Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo.
abaton-monitoring