Tiesioginė įmonių parama

Padėkite džiaugtis akimirka

Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo. Humoras ir individualūs susitikimai su mūsų gydytojais klounais padeda dideliems ir mažiems net sunkiausiose gyvenimo situacijose, atgauti drąsą ir žvelgti į priekį. 

Paremkite džiaugsmo misiją, pervesdami norimą sumą į mūsų sąskaitą:

Gavėjas: Asociacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“
Bankas: AB „SEB“
Banko kodas: 70440
Sąskaitos nr.: LT367044000160622044

Šalutinis poveikis: jūsų įmonės parama yra atskaitoma. RAUDONOS NOSYS išduoda donorystės sertifikatą bei teikia paramos panaudojimo ataskaitas, pagal poreikį.

Kviečiame pasirašyti paramos sutartį. 

Paspaudę paramos mygtuką būsite nukreipti į elektroninę mokėjimo sistemą ir į elektroninės sutarties pildymą bei pasirašymą el. parašu

Kiti bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.

Humoras veikia kaip emocinė higiena. Mūsų dirbtuvės - tai būdas priminti sau ir kolegoms - būti geriausiu suspėsi, leisk sau tiesiog būti. O nesėkmes lengviau įveikti juokiantis kartu.

Jei turite papildomų klausimų, būtinai su mumis susisiekite. Iš anksto dėkojame visiems, palaikantiems mūsų veiklą!

abaton-monitoring