Žiedūnė

Aktorė Marija Žemaitytė
Nuskabiau visas ramunes aplink ligoninę, ieškodama atsakymo į klausimą - myli ar nemyli?... tik bėda tame, kad beskabydama žiedlapius vis naują kavalierių įsižiūriu.

Žiedūnė, kaip medus su čili pipiriukais: vieną akimirką ji vaikštinėja po vaikų ligoninės koridorius ir deklamuoja savo jausmingas eiles, o kitą -  jau už kampo girdi, kaip ramus rimas virsta į aštrų repo gabaliuką. Žodžiu, kaip diena, taip naujiena - su šia mergina tikrai nenuobodžiausi.

Nepaisant jos artistiškosios asmenybės pusės, ji mėgsta susikaupimą ir rimtį. Gydytojai vieningai pripažįsta, kad būtent Žiedūnė įkūrė ,,Pabūkime nors minutę rimtesni’’ komitetą ir vykdo aktyvią veiklą Lietuvos ligoninėse. Įdomu tai, kad jeigu praleistumėte bent vieną minutę su šia mergina, galėtumėte išgirsti ne vieną meilės prisipažinimą. Žiedūnė turi ypatingai stipriai išvystytus meilės receptorius ir per dieną gali išgyventi kaip minimum 73 įsimylėjimus. Mama ją visada mokė, kad nesišvaistytų žodžiu “myliu”, nes gali susilaukti nemenkų problemų, bet, matyt, Žiedūnė bus kažką ne taip supratusi…

Norint dar geriau pažinti Žiedūnę, svarbu žinoti, kad anksčiau ji nešiojo karūna su mėlynu brilijantu, tokią pat, kaip iš Titaniko.  Tiesa, nelaimingo atsitiktinumo būdu, jos karūna sulūžo, bet neapsigaukite-  vidinė karalienė ir mėlynas kraujas niekur nedingo. Tad tokia ta mūsų žavioji Žiedūnė.

P.S. Jeigu norėsit paglostyti jai širdį - tiesiog pasakykit, kad ją mylit ir ji nedvejodama jums atsakys tuo pačiu.

abaton-monitoring