Džiaugsmo fiesta palatoje

18.birželio 2021

Aktorės Indrės Lencevičiūtės pasakojimas iš ,,gyvo'' susitikimo vaikų ligoninėje

Kaskart įėję pro ligoninės duris, nežinome kokius mažuosius pacientus sutiksime ir kokia bus jų nuotaika. Tačiau tądien sukūrėme tikrą šou! Tokių susitikimų receptas priklauso nuo daug dedamųjų ingredientų: kiek energijos ligoniukai turės, kokios nuotaikos bus tėveliai, kiek gali duoti tavo su tavimi atkeliavęs partneris klounas ir galiausiai, kaip tu pats jautiesi! 

Taigi, dar nežinodamos ko tikėtis, prieiname prie 103 palatos langelio ir tikrinamės. Mano žvilgsnis iš kart susitinka su Adelės žavingomis akimis. Mama plačiai atidaro duris, o  pati Adelė žvilgsniu pakviečia užeiti. Prisistačiusios jog esame koncertuojanti grupė, iškilmingai įeiname.

Po truputį paleidžiame švelnius akordus į orą,  juos lydi žodžiai: ,,Nors ir lyja, šiandien diena bus gera.'' Pamažu besikartojantis ramus ritmas įsismarkauja ir mama pradeda linksmai mosuoti rankomis ir dainuoti. Palata virsta į festivalį, diskoteką, šokių aikštelę! Mergaitė dainuoja su mumis ir šypsosi. Mama dainuoja kartu, jos akys žiba iš džiaugsmo! Ritmas vis greitėja, dainuojame ir šokame visi kartu ! Ir galiausiai solo partija Adelei-ji dainuoja savo trapiu tyliu balseliu. Taip gražu, jautru, jausminga. Krištolinė susitikimo akimirka! Tomis akimirkomis atrodo, kad ne mes čia kažką nešame ir dovanojame, o mus neša ir mums dovanoja!  

abaton-monitoring