Nuolatinis rėmimas: dažniausiai užduodami klausimai

02.gegužės 2019

Kas yra nuolatinis rėmimas?

Nuolatinis rėmimas - mėnesinis paramos skyrimas, kuomet pasirinkta paramos suma automatiškai nuskaičiuojama nuo asmeninės rėmėjo banko sąskaitos ir skiriama paramos gavėjo statusą turinčiai organizacijai "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai".

Kaip tapti nuolatiniu rėmėju?

Nuolatiniu rėmėju galima tapti pasirašius nuolatinio aukojimo bei e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartis visuose "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai" stenduose, esančiuose partnerių prekybos vietose bei nuvykus į savo banko skyrių arba užpildžius e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartį savo el. bankininkystės sistemoje.

Kada nuo mano asmeninės banko sąskaitos nuskaičiuojama parama?

Pasirinkta paramos suma nuo asmeninės banko sąskaitos nuskaičiuojama kartą per mėnesį 15-20 d. Rėmėjas savo el. Bankininkystės sistemoje gali nurodyti kitą paramos nuskaičiavimo datą.

Kas atsitinka, jei paramos nuskaitymo dieną banko sąskaitoje trūksta lėšų?

Jei paramos dieną rėmėjo asmeninėje banko sąskaitoje yra nepakankamas pinigų likutis, sekantis nuskaičiavimas bus vykdomas tik kitą mėnesį ir tik aukojimo sutartyje nurodytai sumai.

Kaip nutraukti nuolatinio rėmimo sutartį?

Rėmėjas gali bet kada pakeisti arba nutraukti pasirašytą nuolatinio aukojimo sutartį. Tai padaryti galima savo el. bankininkystės sistemoje (e. Sąskaitų skiltis) ar kreipiantis el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt.

Kada bus nutraukta nuolatinio rėmimo sutartis?

E. Sąskaitos automatinio apmokėjimo paslauga nutraukiama iškart, kai rėmėjas tokį prašymą pateikia savo el. bankininkystės sistemoje arba per 2 d. d. šį prašymą siunčiant el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt.

Nuolatinio rėmimo sutartį nutraukiau, tačiau pastebėjau, kad parama visite nuskaitoma. Ką daryti?

Jei e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartis buvo nutraukta, tačiau pastebėjote, kad per klaidą paramos suma yra vis tiek nuskaičiuojama, prašome nedelsiant kreiptis telefonu +370 616 42217 arba el. paštu parama[eta]raudonosnosys.lt. Nuskaičiuota paramos suma, po sutarties nutraukimo, bus grąžinta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą per 2 d. d.

Kaip tvarkomi rėmėjo asmens duomens? 

Asociacija "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai" yra oficialiai įgaliota AB SEB bankas, AB SWEDBANK ir AB LUMINOR pasirašyti e. Sąskaitos automatinio apmokėjimo sutartis. Visi rėmėjo asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Rėmėjo asmens duomenys renkami, apdorojami ir saugomi tik nuolatinio aukojimo sutartyje numatytais tikslais ir yra reikalingi identifikuoti rėmėją bankinėse sistemose, užtikrinant sklandų automatinės e. Sąskaitos apmokėjimo paslaugos veikimą. 

Jei neradote dominančio atsakymo, parašykite mums - parama[eta]raudonosnosys.lt

AČIŪ, kad esate džiaugsmo misijos dalis. Tik dėka tokių rėmėjų kaip Jūs, mes galime skleisti šypsenas ten, kur jų labiausiai trūksta. 

abaton-monitoring