Finansinė parama

Padėkite džiaugtis akimirka!

Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo. Humoras ir individualūs susitikimai su mūsų gydytojais klounais padeda dideliems ir mažiems net sunkiausiose gyvenimo situacijose, atgauti drąsą ir žvelgti į priekį. 

Gražus šalutinis poveikis: jūsų įmonės parama yra atskaitoma. RAUDONOS NOSYS išduoda donorystės sertifikatą bei teikia paramos panaudojimo ataskaitas, pagal poreikį.

 

Paremkite „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ veiklą, pervesdami norimą suma į mūsų sąskaitą:

Gavėjas: Asociacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“
Bankas: AB „SEB“
Banko kodas: 70440
Sąskaitos nr.: LT367044000160622044

Įmones, norinčias skirti paramą Gydytojų klounų veikloms, kviečiame pasirašyti paramos sutartį. 

Kiti bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.
Kviečiame patirti tikras, nenuspėjamas, komiškas gyvenimo situacijas mūsų kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu mokysimės ne bėgti, o tiesiog būti problemose, kūrybiškai jas spręsti, tikėti savimi daugiau nei 100% ir juoktis.
Bendradarbiaudami su RAUDONOMIS NOSIMIS jūs ne tik atnešite linksmus RAUDONŲ NOSIŲ produktus į savo prekybos vietas, bet ir sulauksite teigiamo klientų vertinimo dėl vykdomo socialinio įsipareigojimo.

Jei turite papildomų klausimų, būtinai su mumis susisiekite. Iš anksto dėkojame visiems, palaikantiems mūsų veiklą!

Raimonda Kostiuškevičiūtė
Lėšų pritraukimo vadovė