Dirbtuvės komandai "Atrask savo vidinį klouną"

Ar kada nors teko džiaugtis savo problemomis? O jų daugėjimas kėlė tikro malonumo jausmą? Ne?

Kviečiame patirti tikras, nenuspėjamas, komiškas gyvenimo situacijas mūsų kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu mokysimės ne bėgti, o tiesiog būti problemose, kūrybiškai jas spręsti, tikėti savimi daugiau nei 100% ir juoktis.

Ši programa paremta teatro, klounados ir improvizacijos principais, todėl ypatingas dėmesys bus skirtas praktikai.

Juokas - būtinas kiekvienai komandai!

  • 1 val. interaktyvi paskaita / Iki 40 dalyvių. Kam tinka? Jeigu norite įpūsti komandai naujų įkvėpimų.
  • 3 val. interaktyvi paskaita + praktika / Iki 20 dalyvių. Kam tinka? Jeigu norite išjudinti komandą iš įprastos rutinos.
  • 6 val. dirbtuvės / Iki 15 dalyvių. Kam tinka? Jeigu norite “pakrauti” komandą teigiamomis emocijomis bei leisti pažinti vienas kitą improvizacijoje.

Jūsų parama - tai investicija į darbuotojus! Susisiekite su mumis dėl individualios, pagal Jūsų įmonės poreikius pritaikytos programos:

Raimonda Kostiuškevičiūtė
Lėšų pritraukimo vadovė

Kiti bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.
Bendradarbiaudami su RAUDONOMIS NOSIMIS jūs ne tik atnešite linksmus RAUDONŲ NOSIŲ produktus į savo prekybos vietas, bet ir sulauksite teigiamo klientų vertinimo dėl vykdomo socialinio įsipareigojimo.
Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo.