Bendradarbiavimas - produktai

RAUDONŲ NOSIŲ produktai

Bendradarbiaudami su RAUDONOMIS NOSIMIS jūs ne tik atnešite linksmus RAUDONŲ NOSIŲ produktus į savo prekybos vietas, bet ir sulauksite teigiamo klientų vertinimo dėl vykdomo socialinio įsipareigojimo.

Dėka jūsų prekybos tinklo, darbuotojų geraširdiškumo bei klientų sąmoningumo, jūs ne tik padidinsite gerų emocijų kiekį savo padaliniuose, bet ir suteiksite džiaugsmo mažiesiems pacientams. Visos surinktos lėšos yra skiriamos gydytojų klounų veiklai vykdyti. 

GEROJI PATIRTIS - gydytojų klounų lūpų balzamai Drogo parduotuvėse

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Norite bendradarbiauti ar turite kitokią idėją? Susisiekite!

Raimonda Kostiuškevičiūtė
Lėšų pritraukimo vadovė

Kiti bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.
Kviečiame patirti tikras, nenuspėjamas, komiškas gyvenimo situacijas mūsų kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu mokysimės ne bėgti, o tiesiog būti problemose, kūrybiškai jas spręsti, tikėti savimi daugiau nei 100% ir juoktis.
Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo.