Įmonių parama

Kaip Jūsų įmonė gali prisidėti prie džiaugsmo misijos?

Bet kokios formos bendradarbiavimas gali būti abipusiai naudingas bei leidžiantis pasiekti ne tik įmonės, tačiau ir visuomenės tikslų. 

Drauge galime suteikti dar daugiau šypsenų!

 

Tapkite RAUDONŲ NOSIŲ partneriu:

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Bendradarbiavimo privalumai:

  • Teigiamas įvaizdis: humoras ir atsakomybė - RAUDONŲ NOSIŲ vertybės, kurios gali būti siejamas su Jūsų įmone!
  • Naujos produktų ir įmonės pozicionavimo galimybės: emocijų kupinos žinutės atveria galimybes naujiems ryšiams bei reklamos pasiekiamumui didinti!
  • Stipresnė prekės ženklo pozicija: jūsų produktai įgyja socialinę vertę, kuomet jie yra asociuojami su RAUDONOMIS NOSIMIS (pvz., bendri prekės ženklai, produktų reklamos, bendros reklamos, CRM veikla).
  • Didenis žiniasklaidos dėmesys: informacija apie jūsų įmonę gali būti pateikiama lengvesniu, pigesniu bei draugiškesniu keliu, asocijuojant ją su socialine gerove. 

Kaip RAUDONOS NOSYS gali prisidėti prie jūsų įmonės veiklos?

  • Linksmos, kūrybiškos koncepcijos naujų produktų įvedimui į rinką
  • Individualios fotosesijos su klounais rinkodaros tikslais
  • Visapusiška pagalba rinkodaros, darbdavio įvaizdžio formavimo, vidinės komunikacijos veikloje
  • Dalyvavimas RAUDONŲ NOSIŲ žiniasklaidos ir reklamos kampanijose
  • Interaktyvus gydytojų klounų apsilankymas prekybos, darbo vietose, susirinkimuose ir šventėse
  • Įmonės žinomumo didinimas, viešinant logotipą komunikacijos ir reklamos priemonėse

Bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.
Kviečiame patirti tikras, nenuspėjamas, komiškas gyvenimo situacijas mūsų kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu mokysimės ne bėgti, o tiesiog būti problemose, kūrybiškai jas spręsti, tikėti savimi daugiau nei 100% ir juoktis.
Bendradarbiaudami su RAUDONOMIS NOSIMIS jūs ne tik atnešite linksmus RAUDONŲ NOSIŲ produktus į savo prekybos vietas, bet ir sulauksite teigiamo klientų vertinimo dėl vykdomo socialinio įsipareigojimo.
Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo.
Raimonda Kostiuškevičiūtė
Lėšų pritraukimo vadovė

Mūsų partneriai

Visos šalies partnerio prekybos vietose - ant prekystalio puikuojasi geros nuotaikos, didelės širdies ir šypsenų simbolis - klouno nosis. Partnerio klientai šypsodamiesi skatina šypsotis kitus, o savo rėmimu - simbolio įsigijimu, tiesiogiai prisideda prie gydytojų klounų veiklos.
DROGAS parduotuvėse - ypatingos raudonos nosys! Ir geros nuotaikos atributai - klounų lūpų balzamai, skirti plačiai visų šypsenai. Rėmimo produktas buvo specialiai pritaikytas partnerio klientui, suteikiamas visapusiškas vidinės komunikacijos ir darbuotojų motyvacijos palaikymas.
Partnerio prekybos vietose svečiuojasi ir RAUDONŲ NOSIŲ atstovai, kurie ne tik kviečia klientus tapti ilgalaikiu džiaugsmo misijose rėmėju, bet ir moko klounų geros nuotaikos triukų, dalijasi istorijomis iš ligoninių, skleidžia gerą nuotaiką!
Lietuvos spaudos ir Narvesen prekybos kioskuose - stebuklingas klounų išradimas - HUMORINAS. Jis keičia sergančių vaikų kasdienybę, nes įsigiję HUMORINĄ partnerio klientai remia gydytojų klounų apsilankymus ligoninėse.