Klounų atributika

RAUDONŲ NOSIŲ atributika

RAUDONŲ NOSIŲ atributika Jūsų prekybos vietose - ne tik žaismingas asortimento paįvairinimas, bet ir teigiami klientų atsiliepimai dėl vykdomos socialinės atsakomybės.

Dėka Jūsų prekybos tinklo, darbuotojų geraširdiškumo bei klientų sąmoningumo, jūs ne tik padidinsite gerų emocijų kiekį savo padaliniuose, bet ir suteiksite džiaugsmo mažiesiems pacientams. Visos surinktos lėšos yra skiriamos gydytojų klounų veiklai vykdyti. 

GEROJI PATIRTIS - gydytojų klounų lūpų balzamai Drogo parduotuvėse

Taisyklės

AKTYVUOTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Norite bendradarbiauti ar turite kitokią idėją? Susisiekite!

Raimonda Kostiuškevičiūtė
Lėšų pritraukimo vadovė
T: +37061642217

Kiti bendradarbiavimo būdai:

Norite rinkai pristatyti naują produktą ar atnaujinti esamą? Siekiant pozityviai pristatyti jūsų produktą naujoms klientų grupėms, bendradarbiaujant su RAUDONOMIS NOSIMIS, mes siūlome įvairią pagalbą.
Humoras veikia kaip emocinė higiena. Mūsų dirbtuvės - tai būdas priminti sau ir kolegoms - būti geriausiu suspėsi, leisk sau tiesiog būti. O nesėkmes lengviau įveikti juokiantis kartu.
Jūsų finansinė parama leidžia užtikrinti, kad džiaugsmo akimirkos įvyks ten, kur jų trūksta labiausiai. Remdami gydytojų klounų veiklą, jūs prisidedate prie džiaugsmo misijos nenutrūkstamumo užtikrinimo.