Užtenka nusijuokti ir tą akimirką skauda žymiai mažiau

04.kovo 2019

Nusijuoki ir skauda mažiau

Sveiki, aš – Kajetana! Šiandien noriu Jus supažindinti su pačia nejuokingiausia kloune – Balande. Taip, Balandė. Reikia tarti: BA – LAN – DĖ. Taip taip, visiškai teisingai! Balandė, nepaisant jos ekstravagantiško vardo, yra be galo drovi ir naivi. Tokia tikrų tikriausia naivuolė, dievinanti blizgučius. Kaip ir, tikriausiai, daugelis mergaičių, ji įsivaizduoja esanti princesė… įsivaizduoja tai ji gan garsiai, bet aplinkiniai nieko nesako.

Prieš pirmuosius apsilankymus ligoninėje, Balandė labai jaudinosi, tačiau tik vėliau suprato, kad laikas praleistas ten – stebuklingas ir smagus. Juk kas gali būti geriau nei princesei atsidurti tarp kitų princesių ir princų. Jūs, žinoma, turite tai suprasti teisingai. Princesei Balandei tarp jų būti smagu visai ne dėl to, kad ir jiems patinka blizgučiai. Tikrai ne. Tiesiog jie taip gerai vienas kitą supranta, turi tiek daug bendro, gali kalbėtis valandų valandas!

Kartą Balandė apsilankė vienos tokių princesių palatoje. Mergaitė buvo daugmaž 3,5 metų amžiaus. O juk jūs tikrai žinote, kad princesės yra labai prisirišusios prie savo mamų. Tai puikiai žinodama Balandė ėmė žaisti objektu. Rožė, kurią visuomet nešiojasi su savimi, pavirto bitute ir ėmė skraidyti po palatą, nutūpdama nuo durų rankenos ant lentynos, nuo lentynos ant lovos atkaltės ir t.t. Vėliau, kai mergaitė pradėjo juoktis ir įsidrąsino, ji atskrido ir nutūpė mamytei ant peties. Tuo metu į palatą užėjo sesutė, matyt, paimti kraujo tyrimams, ar suleisti vaistų. Mažoji princesė kiek išsigando, įsitempė, pradėjo verkti. Na, o gi ir Balandė – princesė. Šiek tiek pasimetė ir ji, kadangi medicinos personalui esant palatoje dažniausiai stengiasi netrukdyti, tačiau šį kartą mergaitei jų apsilankymas sukėlė labai daug streso… Balandė atsisuko į Kazimierą, kuris tuo metu grojo ir jam padrąsinančiai linktelėjus, suprato, kad reikia tęsti. Tuomet susigrąžino mergaitės dėmesį atgal, į žaidimą įsijungė ir Kazimieras, rožė-bitutė pradėjo išdykauti, slėptis po antklode, o mergaitė besijuokdama, įsitraukusi į žaidimą atpalaidavo rankytę ir net nepajautė kaip po visko ant rankos buvo užklijuotas tvarstis.

Balandei pasidarė labai šilta ir gera, nes suprato, kad tuomet, kai labai labai skauda, užtenka nusijuokti ir tą akimirką skauda žymiai mažiau.

abaton-monitoring