„Humana“ parduotuvėse – gerumo mėnuo ligoninėse besigydančių vaikų lankymui paremti

Nuo lapkričio 4 d. iki gruodžio 4 d. kiekvienoje parduotuvėje „Humana“ Jūs galite įsigyti nuotaikingą, šiltą ir minkštą klouno nosytę. Visos šioje akcijoje gautos lėšos bus skirtos sergančių vaikų susitikimams su gydytojais klounais paremti.

„Klouno nosis yra mažiausia kaukė pasaulyje, bet turi ypatingų gydančiųjų galių. Išvydę palatoje klouną mažieji ligoniukai nustemba, bendraudami su juo šypsosi ar juokiasi. Šypsena, juokas nugali skausmą, išvaro baimę. Klouno apsilankymas ligoninėje ne mažiau svarbus ir vaiko tėvams, išgyvenantiems didelį stresą. Klouno nosis su manimi ne tik kai dirbu ligoninėje, bet ir kasdieninėse situacijose, kai reikia netikėtai pradžiuginti draugą, kolegą ar nepažįstamą asmenį. Nosis gali būti puikus suvenyras Kalėdų proga arba netikėtas siurprizas geros dienos pradžiai“ – apie neįtikėtiną klouno nosies galią pasakoja asociacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ meno vadovas Algirdas Urbonas. Per savo veiklos metus gydytojai klounai aplankė jau per 15 tūkst. vaikų, besigydančių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų ligoninėse.

Gerumo mėnesio parduotuvėse „Humana“ organizatorė, VšĮ „Humana People to People Baltic“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Ilona Daniūnienė sako: „Pernai per gerumo mėnesį Jūs, mūsų pirkėjai, parduotuvėse „Humana“ įsigijote daugiau nei 10 000 klouno nosių. Iš viso akcijoje buvo surinkta ir, atskaičius PVM, gydytojams klounams perduota 41 274 litai. Jūsų jautrumas ir noras padėti ligoninėse besigydantiems mažyliams pranoko visus lūkesčius. Nuoširdus AČIŪ kiekvienam, atsiliepusiam į gerumo mėnesio kvietimą. Ruošdamiesi artėjančioms Kalėdoms, ryžomės klouno nosių akciją pakartoti ir šiemet. Įsigiję parduotuvėje „Humana“ stebuklingąją klouno nosytę, Jūs dovanojate mūsų mažyliams ligoninėse sveikatą ir vaikystę su jos nerūpestingu juoku“.

Per pirmąsias dvi akcijos savaites parduotuvėse „Humana“ pirkėjai įsigijo virš 8000 raudonųjų klouno nosyčių. Nuoširdus AČIŪ kiekvienam pirkėjui mažųjų ligoniukų vardu.
REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR