RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai jungiasi prie Kalėdinio bėgimo 2013

Šių metų gruodžio 29 dieną Vilniuje vyksiantis Kalėdinis bėgimas ypatingas dėl dviejų priežasčių: pirma, Kalėdinio bėgimo trasa persikelia į centrines Senamiesčio gatves, ir antra, prie bėgimo prisijungia organizacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“.

Registruodamiesi į bėgimą, dalyviai gali paaukoti gydytojų klounų veiklai ligoninėse, kur jie padeda sergantiems vaikams greičiau pasveikti. Bėgime dalyvaus ir patys klounai – jie prisijungs prie vaikų, bėgančių 500 metrų rungtyje. Kiekvienam šioje rungtyje bėgusiam vaikui gydytojai klounai padovanos klouno nosytę.

Organizacijos veiklai paaukoję bėgikai, priklausomai nuo aukos dydžio, dovanų gaus klouno nosį, nuotaikingą 2014 metų sieninį kalendorių ar asmenines padėkas. Įsigyti klouno nosių ir kalendorių bus galima ir renginio metu.

„Visur, kur dalyvaujame, stengiamės skleisti gerą nuotaiką. Nežinau, ar gerai mums seksis bėgti, bet bent jau kitiems bėgimo dalyviams ir žiūrovams palaikysime gerą ūpą. Aukotojai, kurie gaus dovanų šiltą ir jaukią klouno nosytę, tikrai nenušals nosių, o dar ir su sergančiais vaikais teigiamomis emocijomis pasidalins“, - sako „RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų“ meno vadovas Algirdas Urbonas.

Gydytojų klounų komanda kviečia vilniečius ir atvykėlius aktyviai įsilieti į šių metų Kalėdinį sporto renginį, nes šį kartą tai suteiks galimybę pagerinti sveikatą ir nuotaiką ne tik sau, bet ir vaikams, kuriems to labai reikia. Kalėdinio bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos gydytojų klounų apsilankymams Vilniaus vaikų ligoninėje, kur sergantys vaikai sulauks klounų 4 kartus per savaitę.

Kalėdinio bėgimo organizatorius, VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis džiaugiasi, kad šiemet prie Kalėdinio bėgimo prisijungė „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“: „Šis bėgimas kupinas šventinės nuotaikos – gerų emocijų ir juoko niekada nebus per daug. Tikimės, kad bendromis jėgomis galėsime padovanoti dar daugiau šypsenų sergantiems vaikams, todėl kviečiame nelikti abejingais ir paaukoti“.

„Po Kalėdų, praleistų prie maistu nukrauto šventinio stalo, ne vienas jaučiasi apsivalgęs ir apsunkęs. Mūsų siūlymas – artėjant šventėms pagalvoti apie kitus ir Kalėdų vaišėms išleidus bent keliais litais mažiau skirti auką mūsų globojamiems mažiesiems ligoniukams. Kalėdinis bėgimas – puikus būdas prasimankštinti, įgauti jėgų prieš pasitinkant Naujuosius metus, pabūti gryname ore kartu su artimiausiais žmonėmis nepamirštant Kalėdinio džiaugsmo“, - priežastis, kodėl „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ jungiasi prie Kalėdinio bėgimo, vardija A. Urbonas.

Registracija į Kalėdinį bėgimą jau prasidėjo, nuo gruodžio menėsio 1 dienos registracijos mokestis didės. Registruotis galite puslapyje www.kaledinisbegimas.lt.

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR