RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai dalyvaus pirmą kartą Lietuvoje organizuojamame Kalėdiniame gerų darbų aukcione

Kalėdinis gerų darbų aukcionas – tai internetinis aukcionas, kuris veikia taip pat kaip tikri aukcionai, tik pirkėjai prekes ir paslaugas gali stebėti ir pirkti internete. Kalėdiniame gerų darbų aukcione savo prekes ir paslaugas pristato nevyriausybinės organziacijos, o surinktas lėšas panaudoja savo organizacijos tiesioginėms veikloms finansuoti. Aukcione prekes ir paslaugas įsigyti gali tiek organizacijos, tiek fiziniai asmenys, tačiau būtina išankstinė registracija. Kviečiame nedelsti – registracija jau prasidėjo! Dalyvaudami šiame aukcione ne tik įsigysite įdomių ir naudingų daiktų, bet kartu prisidėsite ir prie visuomenei naudingų projektų. Aukcionas vyks internete lapkričio 15 dieną.

RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai
dalyvaudami Gerų darbų aukcione pristatys ir siūlys įsigyti šias prekes ir paslaugas:

• 2014 metų geros nuotaikos fotokalendorių su gydytojų klounų nuotraukomis. Šis kalendorius tikrai pakels Jums nuotaiką ir suteiks pozityvumo bei gerų emocijų ištisus metus!
• Raudona klouno nosytė – paprastas, originalus, šiltas, stilingas ir nuotaikingas nosies aksesuaras. Tinkantis ir mažiems ir dideliems!
• Kūrybinės dirbtuvės suaugusiems „Atrask savo vidinį klouną“. Tai 1-2 dienų seminaras, kuriame gali dalyvauti įvairių specialybių atstovai. Seminaras išmokys kūrybiškai spręsti problemas ir pasitikėti savimi, į sudėtingas situacijas žvelgti su humoru. Lektoriai padės suprasti, kokie svarbūs gyvenime yra netikėtumai.
• Kūrybinės dirbtuvės vaikams „Cirko pacientai“ puikiai tinka vaikų stovykloms ar išvykoms. Šių kūrybinių dirbtuvių tikslas - sudaryti vaikams galimybę atrasti savo talentus per kūrybinį procesą. 4 dienas gydytojai klounai dirba su vaikais mokydami įvairių cirko elementų: žongliravimo, magiškų triukų, akrobatikos ir pan. Paskutinę penktąją dieną surengiamas  finalinis vaikų pasirodymas į kurį pakviečiami tėvai, draugai ir artimieji. Vaikai virsta cirko artistais, o pasirodymo scena – cirko arena. Linksmybių ir geros nuotaikos tokiame pasirodyme tikrai netrūksta.
• Gydytojų klounų spektaklis mažiesiems + Kalėdų senelis – ypatinga Kalėdų šventė jūsų įmonės darbuotojams bei jų vaikams. Tai galimybė sukurti stebuklingą šventę jūsų įmonėje, kartu su klounais ir Kalėdų seneliu. Spektaklio trukmė 30min. po spektaklio su vaikučiais bendrautų pats tikriausias Kalėdų senelis!
Daugiau apie aukcioną - www.gerudarbuaukcionas.lt.

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR