“RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” dalyvauja Pasaulio lietuvių ekonomikos forume

Jau šeštasis Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas šiemet organizuojamas liepos 7d., Radisson Blu Hotel Lietuva, Vilniuje. Sutraukiantis aktyvius ir pilietiškus lietuvius iš viso pasaulio, šį kartą renginys kvies diskutuoti verslo ir ekonomikos bei švietimo politikos klausimais. „RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų“ komanda socialinių projektų mugėje pristatys savo misiją ir veiklas.

Jei norite sužinoti daugiau apie „RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų“ darbo specifiką ligoninėse, edukacinį projektą „Cirko pacientai“, tarptautinio bendradarbiavimo ir dalijimosi gerąja patirtimi projektus – dalyvauk forume ir ieškok „RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų“ stendo.

Istorija
PLEF – tai unikalus, didžiausias ekonomikos renginys pasaulio lietuviams, suburiantis svarbiausius tarptautinės ir vietinės rinkos ekonomikos lyderius iš įvairių sričių, leidžiantis užmegzti vertingų kontaktų ir prisidėti prie stiprios tarptautinės Lietuvių bendruomenės pasaulyje kūrimo.

Pirmojo forumo, įvykusio 2009 m. Vilniuje, tema buvo „Konkurencinga Lietuva: inovatyvi ekonomika, efektyvus verslo vystymas ir investavimas“. 2010 m. PLEF tema – „Inovacijos ir investicijos į aukštąsias technologijas: vietinė ir globali rinka“. 2011 m. PLEF vėl buvo organizuojamas Lietuvoje su tema „Konkurencinga ateities Lietuva: investicijos į asmenybes, žinias ir inovacijas“, o 2012-aisiais pasaulio lietuviai rinkosi Čikagoje. Šiemet, kaip ir pernai, forumas organizuojamas Vilniuje. Pagrindinė šių metų renginio žinutė – „Mintys. Žodžiai. Darbai“ - – atspindi forumo siekį ne tik dalintis idėjomis Lietuvos pažangai ir perspektyvoms, bet ir pateikti konkrečių rekomendacijų jų įgyvendinimui verslumo ir švietimo srityse.

Forumą organizuoja Lietuvos verslo konfederacija kartu su pagrindiniais partneriais – LR Užsienio reikalų ministerija, LR Ūkio ministerija, „Global Lithuanian Leaders“ bei VšĮ „Versli Lietuva“.

Renginį tradiciškai globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Daugiau informacijos: www.plef.lt

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR