Lietuvos kūdikių namai kartu su gydytojais klounais švęs Raudonos nosies dieną

Kovo 18 dieną visame pasaulyje švenčiama tarptautinė Raudonos nosies diena. Šiais metais prie šventės minėjimo jungiasi ir Lietuvos kūdikių namai, padedami linksmųjų gydytojų klounų.

Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių ir Alytaus kūdikių namams gydytojai klounai padovanos klouno nosyčių, kurios daro stebuklus ir praskaidrina nuotaiką net ir tokiose situacijose, kai, atrodo, tikrai nėra vietos šypsenai. Pasipuošę klouno nosimis mažieji mokysis geromis emocijomis dalintis vieni su kitais. Auklėtojos vaikams papasakos apie gydytojų klounų darbą su sergančiais vaikais ligoninėse, o vaikai vieni kitus džiugins šokiais, dainomis ir šypsenomis.

„RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ kovo 18-tą dieną aplankys Vilniaus sutrikusio vykstymosi kūdikių namus, kuriuose jau lankėsi 2013 metų pavasarį. „Kūdikių namuose mus visada sutinka labai šiltai. Vaikai yra išsiilgę šilumos ir bendravimo, jie jaučia, kai pas juos ateini atvira širdimi ir priima tave taip pat atvira širdim. Tokie susitikimai yra ypatingi ir vaikams, ir mums, klounams“ – prisiminimais iš apsilankymų vaikų namuose dalijosi aktorė – klounė Justė Kulakauskaitė.

„Norime prisidėti prie šios akcijos palaikydami sergančius vaikučius. Mes kažkuo esame panašūs: vaikučiai neturėtų gulėti ligoninėse, o mūsų vaikai neturėtų augti kūdikių namuose. Todėl norėčiau palinkėti, kad sergantys vaikai kuo greičiau pasveiktų, o mūsų vaikai kuo greičiau surastų mamą ir tėtį, kurie juos mylėtų“ – sako Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė Viktorija Grežėnienė.

Kiekvienais metais Lietuvos ligoninėse gydomi apie  140 000 vaikų. Globos įstaigose auga apie 4000 vaikų, apie 500 iš jų  – kūdikiai ir vaikai iki trejų metų amžiaus. RAUDONOS NOSYS gydytojai klounai per metus aplanko apie 10 000 sergančių vaikų.
REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR