Keliaujantis gydytojų klounų orkestras „Kultūros naktyje“

Jau šį penktadienį, birželio 20 d. prasidėsiantis festivalis  “Kultūros  naktis” ruošiasi praūžti su trenksmu. Sostinėje rengiamoje šventėje jau antrus metus į senamiesčio gatves išeis ir gydytojai klounai, reguliariai dirbantys su sergančiais vaikais ligoninėse. Šį kartą linksmieji klounai keliaus muzikos ritmu, dovanodami muzikinius pasirodymus kiekvienam sutiktam žmogui.

„RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų“ komanda be muzikos neįsivaizduoja apsilankymų ligoninėse. “Muzika tai mūsų kasdienybė. Ji atpalaiduoja, išlaisvina, pakelia nuotaiką ar nuramina, kai to labiausiai reikia. Įvairios atliekamos melodijos vaikams padeda įsiklausyti ir panirti į savo fantaziją.  Kartu mes kuriame dainas apie tai, kas svarbu mažajam klausytojui. Būna dienų, kai skyriaus vaikai spontaniškai susiburia į ansamblius ar visą orkestrą, prie jų mielai prisijungia  gydytojai  bei seselės – lieka nepamirštamos akimirkos. Šių prisiminimų vedini, nutarėme suburti visas mūsų muzikines pajėgas ir sukurti gydytojų-klounų orkestrą“, pasakoja gydytoja- kloune dirbanti Justė Kulakauskaitė.

Šypsenomis gydantys klounai muzikinę kelionę pradės 18 val. nuo “Menų spaustuvės“, iš ten pajudės link Katedros aikštės ir galiausiai pasirodymą užbaigs šeimų erdvėje Bernardinų sode. Kviečiame šį kartą susitikti už ligoninės durų. Lauksime visų!

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR