Kalėdinė NVO mugė Prezidentūros kiemelyje kartu su gydytojais klounais – jau šį sekmadienį!

   

Jau šį sekmadienį, kartu su žiema susikibusi už rankų atkeliauja ir Kalėdinė labdaros mugė šurmuliuojanti pačiame Prezidentūros kiemelyje. Gruodžio 8 – ta diena - tai  puiki galimybė susipažinti su nevyriausybinėmis organizacijomis ir bendruomenėmis iš visos Lietuvos.

Nuo 13 iki 16 valandos Prezidentūros kiemelyje vyks mugė, o 15 –tą valandą prasidės koncertas su mėgstamomis Lietuvos scenos žvaigždėmis. Ir tai dar ne viskas - mugėje Jūsų lauks ir organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ atstovai, kurie čia dalyvauja jau trečius metus iš eilės. Tad bus proga ne tik pabendrauti su gydytojais klounais, pamuzikuoti, sužinoti daugiau apie mūsų darbą su sergančiais vaikais ligoninėse, bet ir nusipirkti raudoną nosį ar ateinančių metų kalendorių su klounų nuotraukomis. Gera nuotaika ir šypsena garantuota kiekvieną mėnesį ir visus metus! O ir galvos skausmas, ištinkantis vos pagalvojus apie Kalėdines dovanas taip pat nebekamuos.

Sako, Kalėdos – nuoširdžių susitikimų metas. Tad gydytojai klounai kviečia Jus šį sekmadienį į Prezidentūros kiemelį bendrai Kalėdų repeticijai. Pradėkime nuoširdžius susitikimus jau dabar!REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR