Įspūdžiai iš klounų misijos Ukrainoje

2015 m. gruodžio 2-16 d. "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai" vykdė tarptautinę "Emergency smile" misiją. Klounės Rožė ir Džilda kartu su kolegomis iš Čekijos ir Slovakijos įvairiuose Ukrainos miestuose vedė kūrybines dirbtuves, rodė pasirodymus, lankėsi ligoninėse.

2015-12-08

"Emergency smile" misijos grafikas intensyvus ir labai įvairus. Kiekvienas susitikimas be galo šiltas ir jaukus, net jautrus. Atrodo, pasaulis bus šviesesnis jei mes visi apie tai pagalvosim. Čia daug juoko, žmonės dėkoja, vaikai džiaugiasi. Mums patiems gera matyti pokytį, kurį įkvepia juokas.

Skirtinguose Ukrainos miestuose vedame kūrybines dirbtuves "Raudonojo kryžiaus" darbuotojams ir savanoriams, rodome pasirodymus vaikams pabėgėlių centruose ir vaikų namuose, lankomės vietinėse ligoninėse. 

Mūsų kelionė prasidėjo Kijeve. Visur keliavome autobusiuku po 400km, tai į vieną pusę, tai į kitą. Taip sakant, gyvename "ant lagaminų". Šiandien aplankę vaikų ligoninę skrisime į Odesą, kur dirbsime su nuolatine vaikų ir suaugusiųjų grupe 5 dienas, o paskutinę dieną rodysime pasirodymą.

2015-12-15

Odesa - permainingas miestas - tai iščiustyta, tai stipriai apleista. Kurortas prieš gerus 15metų. Lankėmės sanatorijoje, kurioje gyvena šeimos iš rytų. Pastatas didžiulis, visur šalta, šeimos gyvena vienam kambarėly po keturis ir daugiau. Aplinka slegianti, taip pilka, žmonės tarsi be veidų. Tačiau visi mus šiltai priėmė ir nenorėjo paleisti. Gera pradžia - pusė darbo, tikime, kad mūsų buvimas visgi įkvėpė šio tokio stebuklo. 

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR