Gydytojai klounai ir „Camelia“ vaistinė pristato naują produktą – „Humoriną“

Balandžio mėnesį vaistinių tinklas „Camelia“ ir „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ kartu įgyvendins projektą dėl sergančių vaikų šypsenų. Šia proga vaistinėse „Camelia“ visą balandžio mėnesį bus siūloma įsigyti naują „vaistą“ – HUMORINĄ – ir juoku  įveikti pavasarinius virusus.

„Humorinas“ – tai specialioje dėžutėje supakuota klouno nosytė su naudojimo instrukcija, kurioje – informacija apie juoko poveikį sveikatai ir galimą „šalutinį“ poveikį. „Humorino“ kaina – 4,99 Lt. Visos lėšos už parduotus „Humorinus” bus skirtos gydytojų klounų apsilankymams pas sergančius vaikus ligoninėse. Be to, perkantiems „Humorinus” „Camelia“ vaistinė padovanos ir spalvinimo knygelę.

Sergančius vaikus pradžiuginti taip pat galės „Camelia“ vaistinių klientai, įsigyjantys „Meškio“ ledinukus gerklei ir „Meškio“ kalcio vitaminus – vienas litas nuo šių produktų atiteks „RAUDONOMS NOSIMS Gydytojams klounams“.

Gydytojai klounai Vilniaus vaikų ligoninėje lankosi reguliariai kiekvieną savaitę po kelis kartus. Balandžio 2 dieną vaikų ligoninėje laukia staigmena – kartu su gydytojais klounais atkeliaus ir „Camelia“ personažas „Meškis“, kuris vaikams padovanos „Meškio“ ledinukų gerklei ir spalvinimo knygelių.

Gydytojai klounai dirba Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, retkarčiais apsilankydami ir kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Puslapyje www.camelia.lt ir „Camelia“ „Facebook“ paskyroje iki balandžio 6 d. vyksta balsavimas, kurį miestą turėtų aplankyti gydytojai klounai.

Balsuoti galite čia: http://www.camelia.lt/lt/vaistines-naujienos/   Apklausos skiltyje. https://www.facebook.com/camelia.vaistine

„Humorinų“ ir „Meškio“ ledinukų bei vitaminų įsigyti galite vaistinėse „Camelia“ visoje Lietuvoje. Vaistinių sąrašą rasite čia: www.camelia.lt/lt/vaistiniu-zemelapis/

                      

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR