Gydytojai klounai aplankė sergančius vaikus Palestinos ligoninėse

Rugsėjo 1-12 dienomis Paletinoje vyko projektas “Palestinos ir Lietuvos gydytojų klounų bendradarbiavimas: gerosios patirties ir socialinių įgūdžių mainai”, kuriame dalyvavo 3 jauni aktoriai -klounai bei koordinatorė iš Lietuvos NVO “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai”.

Projekto tikslas buvo stiprinti ir plėsti Palestinos gydytojų klounų programą, kurti profesinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Palestinos gydytojų klounų, padėti Palestinos gydytojams klounams tobulėti ir plėsti veiklą Vakarų kranto teritorijoje esančiose socialinėse ir gydymo įstaigose.


Projekto metu vyko trijų dienų klounados seminaras mišriai Lietuvos ir Palestinos komandai, kurio metu aktoriai klounai galėjo tobulinti klounados ir muzikos įgūdžius bei susipažinti su Palestinos kultūra bei darbo vietinėse ligoninėse specifika.  Po intensyvių mokymų komanda aplankė penkių ligoninių vaikų skyrius penkiuose Vakarų kranto miestuose: Nabluse, Hebrone, Ramaloje, Jeruzalėje ir Betliejuje. Vizitų metu buvo aplankyta 170 sergančių vaikų bei 200  juos slaugančių tėvų bei artimųjų.

Projektas dalinai finansuotas Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

"RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai" Lietuvoje klounados srityje dirba  jau penkerius metus ir yra viena pirmųjų Lietuvoje profesionaliai dirbanti socialinės klounados srityje. Organizacija turi platų partnerių ratą Europoje bei priklauso didžiausiai gydytojų klounų asociacijai Europoje "RED NOSES Clowndoctors International".  Su organizacija nuolat dirba 9 jauni cirko menininkai - gydytojai klounai, kurie per metus aplanko apie 10 000 vaikų ligoninėse, reabilitacijos centruose, vaikų namuose ir kitose vaikų globos (rūpybos) įstaigose.

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR