170 klounų vienoje vietoje. Kas?

2015 m. birželio mėn.

Kiekvienais metais, kiekvieną vasarą gydytojai klounai iš 10-ties šalių susirenka į jau tradicija tapusią tarptautinę “Red noses” stovyklą. Čia jie dalinasi patirtimi, mokosi naujų triukų, šlifuoja esamus įgūdžius ir, žinoma, kartu skleidžia šypsenas ir juoką.


Šiemet, birželio viduryje, 170 klounų iš Lietuvos, Austrijos, Vokietijos, Čekijos, Slovėnijos, Slovakijos, Vengrijos, Lenkijos, Kroatijos ir net Palestinos įsikūrė įspūdingame Austrijos gamtos kampelyje, St. George’s vienuolyne. 

Kasmet klounai susirenka ne tik pasikrauti teigiamos energijos metams į priekį, bet ir pakelti savo profesionalumo lygį. Šiais metais net 40 skirtingų kūrybinių dirbtuvių buvo sukurta gilinti gydytojų klounų žinias. Įvairių užsiėmimų metu patyrę socialinės klounados ekspertai dalinosi savo patirtimi, kaip kokybiškai ir veiksmingai teikti emocinę pagalbą ligoninėse. Klounai turėjo progą ne tik puoselėti kūrybinius įgūdžius, bet ir plėtoti savo klouno personažo charakterį.


"Dalijimasis patirtimi ir įgūdžiais tarptautiniu mastu labai praturtina. Žmonės kilę iš skirtingų kultūrų, atsineša skirtingas ir visiškai unikalias patirtis. Klounai iš kitų šalių atskleidė daug naujų būdų, kaip atrasti ryšį su sergančiais žmonėmis ir kaip išlaikyti magiją net ir po daugelio metų darbo. Klounų stovykla tarsi šviežias oro gūsis, kuris visada mane įkvepia darbui ligoninėse", – mintimis dalinasi Christianas Moseris, vyriausias Austrijos Karintijos regiono “Red noses” komandos narys. 

Mokymus dalinai finansuoja: ES programa "Kūrybiška Europa".

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR