Norint tapti gydytoju klounu reikia būti ne tik puikiu artistu, bet ir turėti didelę širdį, kuri nuolatos sieks sergantį vaiką paversti žvaigžde! Kitaip tariant, šiam darbui reikalingi improvizaciniai ir muzikalūs gebėjimai, privalumas - pantomimos, akrobatikos, žongliravimo ir šokio/ judesio pagrindai.

Tai pirmieji mūsų metai Senjorų socialinės globos namuose. Kai čia atvykome pirmą kartą – buvo penktadienis. Tąkart senjorai šventė bendrą visų gyventojų, gimusių rugpjūtį gimtadienį.

Vaikai, sergantys onkologinėmis ligomis, susiduria ne tik su gydymo sunkumais, bet ir kartu su visa šeima turi įveikti psichologines problemas, įvairias su liga susijusias baimes. Nors onkologinių ligų gydymas nuolat tobulėja ir šiandien jos jau yra visiškai įveikiamos, svarbu kalbėti ir apie emocinės būsenos svarbą vaiko sveikimo procese bei jo artimiesiems. Kaip padėti onkologine liga sergančiam vaikui ir gerinti jo emocinę gerovę?

Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė – viena iš 10 aktorių, dalyvaujanti organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ veikloje. „Tikiu šventai, kad vaikas viską supranta. Jis pamato mano raudoną nosį, akis. Nori žaisti ir negalvoti apie ligą. Ima šypsotis… Kaip galėčiau nemylėti tokio darbo?! Atiduodu daug, gaunu dar daugiau!“, - sako klounės Džildos personažą kurianti moteris.

Gegužės 18 – 20 d. Birštone įvyko ketvirtasis jaunųjų gydytojų forumas Transform 4.0. Šis kasmetinis renginys, pritraukiantis itin didelį jaunųjų medikų būrį, jau tapo erdve, kurioje incijuojami sveikatos apsaugos sistemos pokyčiai. Šiais metais forumo ašimis buvo ne tik sveikatos priežiūros vadyba, bet ir gerosios valdysenos principai.

Birželio 10 dieną jau šeštąjį kartą šalies gyventojai kviečiami bėgti Citadele Kauno maratone. Kaip teigia organizatoriai, šis renginys skirtas visiems, nepaisant jų amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Kiekvienas maratono dalyvis turi savą dalyvavimo priežastį, tačiau greičiausiai nepritariančių, jog bėgimas turi teigiamą reikšmę ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai, nėra.

Balandžio 4 – 6 dienomis Vienoje vyko tarptautinė gydytojų klounų konferencija „Klounados menas: ryšių tarp kultūros, sveikatos ir mokslo kūrimas: 2018“. Tai yra didžiausia kada nors vykusi konferencija, kurios metu kaip pagrindinė tema analizuotas gydytojų klounų vaidmuo sveikatos priežiūros sistemoje. Pranešimų metu buvo keliamos diskusijos apie skirtingų šalių gydytojų klounų patirtį bei patiriamus iššūkius, jų vaidmenį visuomenėje bei teikiamą naudą pacientų požiūriu.

Sakoma, kad ne visi superherojai dėvi apsiaustus - kai kuriems užtenka raudonų nosių. Prieš šiuos mažus atributus įvairūs negalavimai ir skausmingos procedūros tampa bejėgės! Nes juk šypsenos padeda sveikti! 

Sveiki, aš esu Šarūnas. Esu aktorius, dėstytojas, vyras, tėtis ir klounas. Mėgstu futbolą, fokusus ir myliu savo šeimą. Bet šis tekstas ne apie mane. Šiandien noriu papasakoti apie kitą pasaulį, kuris egzistuoja. Apie kurį visi žino, tačiau jo bijo, į kurį patekę nori kuo greičiau ištrūkti. Taip, kalbu apie ligoninę. Apie tą mistinę vietą, kurioje galima susitikti su nežinomybe, pamatyti sumišusias akis ir išgąstį. Tačiau toje vietoje kartais skamba nuoširdžiausias juokas ir sužiba akys taip stipriai, kaip kasdieniam pasauly nesužiba. Tad paklausykite mano istorijos...

Visi žinome, kad niekas kitas taip nelaukia Kalėdų, kaip vaikai. Mažiesiems ši šventė kupina magiško džiaugsmo: eglutės puošimas, Kalėdų senelio laukimas, svečių apsilankymas, šventė darželyje ar mokykloje. Deja, kartais nutinka taip, kad tos spindinčios, laukimo pilnos akutės Kalėdas sutinka ligoninėje.

Spalio 20 d. Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro mažieji sulauks ypatingų svečių – "Keliaujantis klounų orkestras" atvyksta su unikaliu spektakliu.

Vietoj balto chalato - spalvingi drabužiai, vietoj stetoskopo - muzikos instrumentai ir žaislai, per palatas keliaujama su dainomis ir šokiais, o aprangos ansamblį užbaigia raudona nosis. Taip pasipuošę sergančius vaikus lanko „gydytojai“ klounai, kurių tikslas yra dovanoti šypsenas ir taip padėti sveikti.

Šiais metais gydytojai klounai iš 10-ties šalių (Lietuvos, Austrijos, Vokietijos, Kroatijos, Čekijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Palestinos, Lenkijos) rinkosi į tarptautinę klounų stovyklą Vokietijoje.

„Mes ateiname ir pakeičiame palatos atmosferą, tą apribotą erdvę, kurioje turi būti iš savo namų dėl ligos ištraukti vaikai“, – pasakoja Viltautė. Sergantiems vaikams ypač trūksta pozityvumo ir džiaugsmo, deja, artimieji dažnai neranda savyje jėgų elgtis su vaikais „normaliai“ – tiesiog kaip su vaikais. 

Vieną, niekuo neypatingą ketvirtadienio rytą Luką aplankė Rožė ir Bela. Įkišusios raudonas nosis pro durų tarpelį jos atsiklausė, ar gali užeiti, ir vieningu ritmu nužingsniavo prie Luko lovos... 

Šį pavasarį startuojame su informacine kampanija, kurios tikslas - kuo daugiau žmonių supažindinti su mūsų gerais darbais bei užmegzti ryšį su norinčiais tapti džiaugsmo misijos dalimi!

Per 100 klounų daugiau nei 10 šalių atneša į ligonines juoką.

Lapkričio 28 - Gruodžio 11 dienomis ieškome gerųjų nykštukų, galinčių padėti RAUDONŲ NOSIŲ Kalėdinio pašto dirbtuvėse.

2016 m. rugpjūčio 30 – rugsėjo 8 dienomis „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ kvietimu Lietuvoje lankėsi Palestinos gydytojų klounų komanda.

2016 m. rugsėjo 7 d. ypatinga RAUDONOMS NOSIMS Gydytojams klounams – lygiai prieš šešis metus buvo įkurta organizacija, turėjusi vienintelį siekį – skleisti šypsenas ir juoką sergantiems vaikams. Įkūrėjos Viltautė Žemelytė ir Indrė Vileitė dalinasi istorija, kaip besąlygiškas tikėjimas idėja padėjo dviems studentėms sukurti dabar jau žinomą ir pilnavertiškai veikiančią socialinę organizaciją. 

„Gydytojas klounas šalia yra tam, kad švęstų dabarties akimirką, momento džiaugsmą kartu su vaiku ir tais, kam to reikia“, – taip savo misiją apibūdina gydytojų klounų guru vadinamas austras Giora Seeligeris.

„Su „Emergency smile“ misija Ukrainoje lankiausi jau 3-ią kartą, bet šis kartas paveikė stipriausiai...“, - mintimis dalinasi Justė Kulakauskaitė, organizacijos „RAUDOSNOS NOSYS Gydytojai klounai“ meno vadovė.

Šį kartą gydytojai klounai iš miesto ligoninių persikels į pagrindines sostinės gatves ir savo buvimu džiugins miestiečius bei miesto svečius. 

Šią vasarą startuojame informacinę kampaniją, kurios tikslas - kuo daugiau žmonių supažindinti su mūsų veikla ir gerais darbais bei užmegzti ryšį su norinčiais tapti džiaugsmo misijos dalimi. 

Prieš penkerius metus pirmieji klounai aplankė sergančius Lietuvos vaikus. Tuo metu atsargiai beldėsi į palatos duris ir tikrai ne visada žinojo, kas laukia už jų. Dabar organizacijai „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ priklausantys gydytojai klounai jau yra aplankę tūkstančius vaikų ir netgi keliauja į „karštuosius“ Europos taškus: žmonėms nuotaiką jie skaidrino ir Ukrainoje, ir Palestinoje. 

Ar žinojote, kad emocinė sveikata yra tiek fizinės sveikatos priežastis, tiek pasekmė? 

VIDEO, kuris neabejotinai praskaidrins dieną :)

Spalio 27 d. Vaikų ligoninėje Santariškėse sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė  stebėjo, kaip vyksta gydytojų klounų interaktyvus bendravimas su vaikais. 

Šiandien? Taip, šiandien, startuoja gydytojų klounų ir HUMANA akcija “Sušildyk draugo nosį”. Juk kas gi norėtų nušalti nosį?

Sakoma – reikia nedaug, kad sukeltum šypseną, ir pakanka šypsenos, kad viskas taptų įmanoma (Žilberas Sesbronas). Tarptautinės šypsenos dienos proga klounai dalinasi patirtomis istorijomis, kai šypsenos padėjo greičiau sveikti.

Rugsėjo 1-12 dienomis Paletinoje vyko projektas, kuriame dalyvavo 3 jauni aktoriai - klounai bei koordinatorė iš Lietuvos NVO “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai”. 

Šią vasarą šypsenas dovanoja ne tik gydytojai kluonai, bet ir šauni informacijos skleidėjų komanda. Kviečiame tapti džiaugsmo misijos dalimi ir paremti klounų vizitus ligoninėse. 

Kiekvienais metais, kiekvieną vasarą gydytojai klounai iš 10-ties šalių susirenka į jau tradicija tapusią tarptautinę “Red noses” stovyklą. Čia jie dalinasi patirtimi, mokosi naujų triukų, šlifuoja esamus įgūdžius ir, žinoma, kartu skleidžia šypsenas ir juoką.

Vasaros metu rengiame informacinę kampaniją, kurios tikslas – skleisti žinią apie gydytojus klounus ir jų įkvepiančią veiklą.

IEŠKOME žavių jaunų entuziastingų žmonių, kurie padėtų šią kampaniją įgyvendinti.

"Atvykusi į Kijevą ilgai vaikščiojau pas psichologą, išbandžiau įvairias terapijos rūšis, bet niekas nepadėjo. Psichologas sakė, kad po visko, ką patyriau, man reikia daugiau pozityvių emocijų ir vėl išmokti šypsotis. Tačiau man tai niekaip nepavykdavo, niekas nedžiugino, o per prievartą šypsotis neišeidavo. Per keturias dirbtuvių dienas juokiausi iš širdies kasdien ir vėl prisiminiau, ką reiškia džiaugtis tiesiog šia akimirka", – savo patirtimi kūrybinėse dirbtuvėse dalinasi 37-erių Svetlana, “Emergency smile Ukraine” dalyvė.

Šių metų gegužės 1-13 d. asociacija „Raudonos nosys - gydytojai klounai“ išsiruošia į tarptautinę misiją  Ukrainoje, kurios tikslas – suteikti emocinę pagalbą Rytų Ukrainos vaikams pabėgėliams. Profesionalūs lietuvių aktoriai su kolegomis iš Čekijos ir Slovakijos apsilankymo metu stengsis palengvinti sudėtingą atmosferą naudodami efektyvią klounų terapijos metodiką. Šiandien Vilniuje startuoja tarptautinės kūrybinės dirbtuvės, padėsiančios socialinams klounams pasiruošti būsimai misijai.

“Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, galėjo stebėti, klausytis ir patys veikti tiek, kiek jie to patys norėjo. Manau, kad didelis PLIUSAS tai, kad spektaklio tempas nebuvo greitas, o pats spektaklis savo turiniu buvo nesudėtingas, nebuvo daug atributų...

2014-ieji buvo dar vieni iššūkių ir šypsenų kupini metai. Gerų žmonių dėka nuveikėme daug ir planuojame nuveikti dar daugiau. AČIŪ visiems prisidėjusiems.

Detalią veiklos ir finansinę ataskaitą rasite čia.

Sausio 12-13 dienomis „RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų“ komandą aplankė svečias iš Austrijos - belgų kilmės režisierius Christophe Dumalin. Jis vedė dviejų dienų trukmės kūrybines dirbtuves, kurių metu klounų komanda ir režisierius kūrė unikalų projektą – „Keliaujantis klounų orkestras“. Tai tęstinis projektas, kurio įgyvendinimu ir sklaida Christophe Dumalin rūpinasi jau daugelį metų. „Keliaujantis klounų orkestras“ aplankė daugelį šalių Europoje, todėl džiaugiamės, kad jis „užklydo“ ir į Lietuvą.

„RAUDONŲ NOSIŲ  Gydytojų klounų“ organizacijos yra gerai žinomos sergantiems ir kenčiantiems žmonėms. Džiaugsmą ir juoką nešantys klounai pripažinti ne veltui. Tai profesionalūs aktoriai, kurie rimtai dirba ir tobulinasi, kad atitiktų  tarptautinius standartus.

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė gruodžio 11 dieną kartu su "RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų" komanda apsilankė Vilniaus Vaikų ligoninėje Santariškėse, Chirurgijos skyriuje.

Nuo spalio 27 dienos  “Humanos” parduotuvėse visoje Lietuvoje rasite ne tik naują asortimentą šaltajam metų sezonui, bet ir klouno nosyčių, galinčių sušildyti ir nosį, ir širdį.

Spalio 6 – 10 dienomis RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų komanda persikėlė į nuo vasaros linksmybių besiilsinčią Palangą. Čia vaikų reabilitacijos sanatorijoje “Palangos gintaras” klounų komanda rengia tęstinį kūrybinių cirko dirbtuvių projektą “Cirko pacientas”.

Gydytojai klounai pradeda intensyvias treniruotes prieš didžiausią Lietuvoje bėgimo šventę – „Danske Bank Vilniaus maratoną”. Ligoninėse dirbantys klounai kviečia prie savo bėgikų komandos prisijungti visus palaikančius „Raudonų nosių” misiją ir tokiu būdu padovanoti sergantiems vaikams šypsenų.

Birželio 30 – liepos 4 dienomis kasmetiniuose tarptautiniuose mokymuose susitiko beveik du šimtai klounų – profesionalių aktorių iš 11 šalių. Tarptautinės „RAUDONŲ NOSIŲ“ organizacijos mokykloje dovanoti šypsenas sergantiems vaikams mokėsi ir 9 gydytojai klounai iš Lietuvos.

Jau šeštasis Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas šiemet organizuojamas liepos 7d., Radisson Blu Hotel Lietuva, Vilniuje. Sutraukiantis aktyvius ir pilietiškus lietuvius iš viso pasaulio, šį kartą renginys kvies diskutuoti verslo ir ekonomikos bei švietimo politikos klausimais. „RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų“ komanda socialinių projektų mugėje pristatys savo misiją ir veiklas.

Jau šį penktadienį, birželio 20 d. prasidėsiantis festivalis  “Kultūros  naktis” ruošiasi praūžti su trenksmu. Sostinėje rengiamoje šventėje jau antrus metus į senamiesčio gatves išeis ir gydytojai klounai, reguliariai dirbantys su sergančiais vaikais ligoninėse. Šį kartą linksmieji klounai keliaus muzikos ritmu, dovanodami muzikinius pasirodymus kiekvienam sutiktam žmogui.

Esi kūrybingas ir veiklus? Mėgsti bendrauti su žmonėmis? Norėtum prisidėti prie misijos skleisti džiaugsmą ir juoką sergantiems vaikams? Tuomet šis pasiūlymas – būtent tau!

Balandžio mėnesį vaistinių tinklas „Camelia“ ir „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ kartu įgyvendins projektą dėl sergančių vaikų šypsenų. Šia proga vaistinėse „Camelia“ visą balandžio mėnesį bus siūloma įsigyti naują „vaistą“ – HUMORINĄ – ir juoku  įveikti pavasarinius virusus.

Mielieji, 2013 metais mūsų organizacijoje įvyko daug pokyčių ir nuveikėme daug darbų. Detalią veiklos ir finansinę ataskaitą rasite čia.

Kovo 18 dieną visame pasaulyje švenčiama tarptautinė Raudonos nosies diena. Šiais metais prie šventės minėjimo jungiasi ir Lietuvos kūdikių namai, padedami linksmųjų gydytojų klounų.

Jau šį sekmadienį, kartu su žiema susikibusi už rankų atkeliauja ir Kalėdinė labdaros mugė šurmuliuojanti pačiame Prezidentūros kiemelyje. Gruodžio 8 – ta diena - tai  puiki galimybė susipažinti su nevyriausybinėmis organizacijomis ir bendruomenėmis iš visos Lietuvos.

Swedbanko e. taškus nuo šiol galėsite ne tik keisti į prizus, bet ir paaukoti socialiniams projektams.

Vienas iš tokių projektų, kuriam galite aukoti – gydytojų klounų apsilankymai pas sergančius vaikus ligoninėse.

Šiandien, laipkričio 21 – ąją dieną, Vilniaus Medeinos pradinėje mokykloje vyko kuturias dienas trukusių kūrybinių dirbtuvių „Cirko pacientai“ dalyvių finaliniai pasirodymai. Pirmasis „Cirko pacientų“ projektas vyko rugsėjo 23 – 27 dienomis Vaikų ligoninės vaikų reabilitacijos skyriuje "Saulutė" Druskininkuose.

Šių metų gruodžio 29 dieną Vilniuje vyksiantis Kalėdinis bėgimas ypatingas dėl dviejų priežasčių: pirma, Kalėdinio bėgimo trasa persikelia į centrines Senamiesčio gatves, ir antra, prie bėgimo prisijungia organizacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“.

“RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” ieško savanorių!

Esi kūrybingas ir veiklus? Mėgsti bendrauti su žmonėmis? Norėtum prisidėti prie misijos skleisti džiaugsmą ir juoką sergantiems vaikams? Turi bent keletą laisvų valandų darbo dienomis darbo metu? Tuomet šis pasiūlymas – būtent tau!

Nuo lapkričio 4 d. iki gruodžio 4 d. kiekvienoje parduotuvėje „Humana“ Jūs galite įsigyti nuotaikingą, šiltą ir minkštą klouno nosytę. Visos šioje akcijoje gautos lėšos bus skirtos sergančių vaikų susitikimams su gydytojais klounais paremti.

Kalėdinis gerų darbų aukcionas – tai internetinis aukcionas, kuris veikia taip pat kaip tikri aukcionai, tik pirkėjai prekes ir paslaugas gali stebėti ir pirkti internete. Kalėdiniame gerų darbų aukcione savo prekes ir paslaugas pristato nevyriausybinės organziacijos, o surinktas lėšas panaudoja savo organizacijos tiesioginėms veikloms finansuoti. Aukcione prekes ir paslaugas įsigyti gali tiek organizacijos, tiek fiziniai asmenys, tačiau būtina išankstinė registracija. Kviečiame nedelsti – registracija jau prasidėjo! Dalyvaudami šiame aukcione ne tik įsigysite įdomių ir naudingų daiktų, bet kartu prisidėsite ir prie visuomenei naudingų projektų. Aukcionas vyks internete lapkričio 15 dieną.

Pirmasis „Cirko pacientų“ projektas vyko rugsėjo 23 – 27 dienomis Vaikų ligoninės vaikų reabilitacijos skyriuje "Saulutė" Druskininkuose. Cirko pacientų kūrybinėse dirbtuvėse keturias dienas vaikai galėjo apsilankyti stebuklinguose kambariuose „Magija“, „Triukai“ ir „Muzika“.

UAB „Omnitel“, palaikydama savo darbuotojų iniciatyvą, šiais metais pirmą kartą surengė labdaros aukcioną, kurio metu darbuotojai pristatė prekes aukcionui, o kolegos keldami kainą galėjo įsigyti jiems reikalingų daiktų.

"RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai" startuoja su nauju projektu "Cirko pacientai", kurio metu sanatorijose ir negalias turinčių vaikų grupėse bus vykdomos cirko kūrybinės dirbtuvės. Finalinio pasirodymo metu pagrindinius vaidmenis atliks naujosios scenos žvaigždės - kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavę vaikai.

Pirmoji ligoninė, su kuria prieš beveik trejus metus pradėjo dirbti aktoriai - klounai, buvo Vaikų ligoninė Vilniuje. Pradėję nuo kassavaitinio apsilankymo keliuose skyriuose, dabar klounai šioje ligoninėje lankosi keturis kartus per savaitę. Naujausi skyriai, atvėrę duris jų susitikimams su sergančiais vaikais – Infekcinis ir Neišnešiotų naujagimių.

“Kultūros naktį” Gydytojai klounai nusprendė pradėti netradiciškai – liepos 5-osios dienos vakarą Gedimino pilies kalno lankytojai buvo nustebinti raudonnosių antplūdžiu. Gydytojai klounai bendravo su miestiečiais ir miesto svečiais bei dovanojo raudonas nosis, kviesdami išlaisvinti savo vidinį klouną.

Aktoriai – klounai jau beveik 3 metus dirba su sergančiais vaikais ligoninėse, naudodami improvizaciją kaip pagrindinę bendravimo su vaikais priemonę. Spektaklis „Labai labiau labiausiai“ – tai bandymas apjungti patirtį teatre ir patirtį ligoninėje į unikalų kūrinį, kuriame paliekama erdvės improvizacijai.

Didelis AČIŪ visiems žmonėms, aplankiusiems RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų klounų kampelį Vaikų gynimo dienos proga surengtoje Vaikų šventėje Vilniaus Vingio parke. Nors vėjas ir sulaužė mūsų palapinę, bet gydytojams klounams kuo daugiau problemų, tuo linksmiau. Buvo smagu su jumis bendrauti, fotografuotis ir matyti jūsų šypsenas. Kaip ir žadėjome, būtinai visiems atsiųsime nuotraukas, tik prašome kantrybės ir supratingumo: žmonių buvo tikrai daug, tad gali užtrukti, kol paruošime ir atrinksime visas nuotraukas.

Gydytojai klounai birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, dalyvaus Vilniaus Vingio parke vyksiančioje Vaikų šventėje, kurios tikslas – mažinti vaikų, kurie neturi šeimos, taip pat vaikų su negalia ar specialiaisiais poreikiais, atskirtį bendruomenėje, suteikiant jiems galimybę drauge su visais kitais vaikais pramogauti bei bendrai leisti savo laisvalaikį.

Socialiniai klounai džiaugiasi, galėdami švęsti du gimtadienius per metus. Pirmąjį gimtadienį švenčiame 2010 m. spalio 18 dieną, kuomet buvo įkurta asociacija "Balta scena", organizavusi socialinės klounados veiklas Lietuvoje iki 2013 m. balandžio 4 dienos. 2013 m. balandžio 4 dieną švenčiame gimtadienį dar kartą, nes tai yra diena, kai asociacija "Balta scena" tapo asociacija "RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai". Su nauja jėga ir įkvėpimu imamės darbo vaikų ligoninėse ir kviečiame visus draugauti, bendrauti ir dirbti kartu toliau, kad sergantys vaikai nusišypsotų!

Mieli draugai, rėmėjai ir partneriai,

Skelbiame jums 2012 metų, kuomet dar vadinomės "Klounais be sienų", veiklos ir finansinę ataskaitą. Džiaugiamės, kad per šiuos metus mūsų veikla išsiplėtė ir sustiprėjo. Ačiū visiems, kurie prie to prisidėjo!

Ataskaita

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Naujienos > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR