Klara

 

 

Severina Špakovska

Klouno vardas Klara

Klara – labai ryški klounė! Ji ypatingai susirūpinusi savo išvaizda, rūbų deriniais ir gėlėmis plaukuose. Dar didesnis jos rūpestis - kaip tapti žvaigžde, nes ovacijos ir plojimai daro ją labai laimingą. "O gal pasaulio prezidente? Bet čia tolimesnėje ateityje, po to kai tapsiu Miss Pasauliu" - svarsto ji. 

Klara visuomet pasinaudoja kiekviena pasitaikusia proga atsidurti dėmesio centre. Ji gali šokti, dainuoti, verstis kūlversčiais – veiksmai nesvarbu, Klara stengsis padaryti viską, kad tik sulauktų plojimų ir šypsenų! Tik nesupraskite neteisingai. Klara yra labai reikli sau ir kitiems. Ji gali būti griežta ir valdinga, o mažiausios smulkmenos - niekada neliks nepastebėtos.

Tačiau, jei Klara kažką įsimyli, o tai nutinka tikrai labai dažnai, ji visiškai suminkštėja ir ištirpsta. Klara visada stengiasi būti labai preciziška ir estetiška, bet kadangi yra labai jausminga ir energinga, dažnai, kuomet atsiduria dėmesio centre, ji pameta savo tvarkingumą ir rimtumą bei parodo tikrąjį, laukinį savo vidų. 

REGULIARI PARAMA

Sek naujienas:

 
 
Šypsenos, kurios padeda sveikti!

RAUDONOS NOSYS (Lithuania) > Klounų komanda > Klara > 

Proud partner of:

RED NOSES Clowndoctors International

Paremkite mus!

Atsiskaitomoji sąskaita AB SEB banke:

LT367044000160622044

AUKOK SMS ŽINUTE:

Siųsk sms žinutę numeriu 1405, įrašęs tekstą 1127
SMS žinutės kaina 2 EUR, parama organizacijai 1,5 EUR